Bude to veselé rty-mas s Nars Laced s hranou dovolená kolekce rtěnky v smrtelném úlovku, Femme Fleur a Adriatic

Nové $ 26 NARS hardwired rtěnky, od šněrovaných s okrajem dovolená kolekce
Hardwired-Ness pokračuje. Chcete-li udržet nové firmy Hardwired eyeshadows, NARS také uvolňuje novou formulaci hardwired rtěnky, se třemi novými rtěnky (každý $ 26) ve třpytiveném krémovém Jadranu, Crimmon Deadly Catch, Shimmery Cihla Red Femme Fleur (má také zlatou perlu).

První dojmy…

REKLAMA

Feather-Hmotnost Formula se cítí skvěle, a já sotva cítím, že na rtech, ale nezdá se, že trvat tak dlouho, jak je to audrouský vzorec. Ty mohou být dobré, pokud se vám nelíbí cítit, že na svém poutovi na sobě tunu produktu.

Vertikální linie rtů mohou také dýchat povzdech úlevy, obecně jako dva odstíny třpytivé, třpytivé Jadran a Femme Fleur, nevyčistěte do mých jemných linek. Povrchová úprava vypadá opravdu hladce a drahé (připomíná mi Guerlain’s Kiss polibek rtěnky).

REKLAMA

Teď o tom opotřebení … Není to moje oblíbená věc. Jadran jen trvá 2-3 hodiny pro mě, zatímco smrtící úlovek a femme fleur spravuje 3-5.

Tyto neochvěcené, nepozorované rtěnky budou k dispozici spolu se zbytkem 13-dílčího šněrovaného s kolekci na Holiday Holiday ve společnosti NARS Boutiques a on-line 15. října a v oddělení a speciálních obchodech začínajících 1. listopadu.

Hardwired rtěnky zleva: smrtící úlovek, femme fleur a Jadran
Vzorník zleva: smrtící úlovek, femme fleur a Jadran
P.S. Teď jsem tak šťastný ideální. Dostali nějaké pozvolné zájezdy Pasta Pomodoro na večeři (Capolini Tre Colore s krevety) a Gilmore dívky hrají na televizi. Oh, jo … Dobré časy. Doufám, že máte dobrou noc.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *