Příště budete mít svatbu, ples nebo jinou obrovskou akci, abyste šli stejně jako mít spoustu kecy do formy do teeny, malé kabelky, ponechat tento make-up návrh na mysli

Moje Emmys příslušenství: Skutečnost & Davis Gold Fit Společně uchopení (který ve tvaru, co jsem potřeboval během show), manžeta je od Erickson Beamon, náušnice Alexis Bittar @alexisbittar @Whingdavis @ericksonbeamon
Proč jsou Dainty, diminutivní spojky tak odvážné prominentní na elegantní oslavy, stejně jako akce?

Myslím, že jsou typem nepohodlného. Vzhledem k tomu, že jsou tak malé, neberou žádný typ hromu z šatů (vždy velkou věc), takže předpokládám, že je to s největší pravděpodobností důvodem, nicméně Dang, pokud nejsou zcela nepraktické.

REKLAMA

Nesoucí trosd & Davis Gold FIT společně spojka, na půjčku od @dove pro emmy
V mém hotelovém prostoru v pondělí, jak jsem spěchal, abych se připravil, stejně jako snažil se zachytit cokoliv, co jsem chtěl / potřeboval, abych se mnou na výstavu do výstavy do spodní buting & Davis Gold fit dohromady spojka, začal jsem trochu panice.

Uspořádání bylo stejně malé.

Uspořádal bych, že jsem činil těžší plnohodnotné hledání mého nadace, stejně jako prášek, stejně jako se ho dotkněte v noci s práškem kompaktním, spíše než jen s papíry blotováním (cítil jsem se jako prášek, který by učinil mnohem lepší úkol udržet jakékoliv neporušené).

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Ale mezi mým telefonem, klíči, jednou rtěnkou, lipovou vložkou, lesk a um … kartonový výřez mé kočky, ve spojce nebyl žádný prostor! – Což bylo náhodně menší než moje velikost 7 boty.

Boty byly větší než spojka, člověče!

Jako obvykle jsem spěchal. Musel jsem jít. Byla to poslední minuta, doslova. Pak jsem dostal nápad.

Popadl jsem jeden z malých plastových sáčků, které jsem se mnou přivedl do mého přenosu, abych uložil nabíječky, stejně jako kabelová televize pro mé miniaplikace, které vím, může být hluk trochu obsedantní / kompulzivní, ale já je to udržet Zapálení.

Dále jsem zabalil několik bavlněných polštářků s práškem z kompaktního, stejně jako je upustil do nyní prázdného plastového sáčku. Pak jsem to zavřel, stejně jako vrhl do spojky.

A voila! dostatečný prášek na noc.

Dotýkat se v pokoji dámy …
Teď, kdybych neměl plastový sáček se mnou, možná jsem to udělal s papírovým ručníkem, nebo možná i nějaký toaletní papír (zoufalství na cue), ale taška to udělal jednodušší i méně chaotický.

Stejný koncept by také pracoval s červenatým i zvýrazňovačem, nebo skutečně jakýmkoliv typem práškového make-upu. Jen buďte opatrní, aby Pat (a newipe), když je aplikujete, abyste si nevymazali svůj vzhled, stejně jako nepamatujte si, že si nepamatujete tyto hrany s prsty.

REKLAMA

Příště budete mít svatbu, ples nebo jinou obrovskou akci, abych šel, stejně jako mít spoustu kecy do tvaru do teeny, malé kabelky, udržet tento návrh na mysli (a plastový sáček na straně)!

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *