Neděle s kartami kočka, make-up stejně jako kouzlo blog maskot, sv. 316

Toto publikování je sponzorováno pomocí Purina Pro Plan #proplancatpartner. Informace o mé politice publikování naleznete v mém prohlášení o vyloučení odpovědnosti.

Chápu, že jste čekali na kolících, stejně jako jehly, abyste zkontrolovali druhou část záložek ‘hit grafický román, dědictví. Chápu, že mám, protože ani nemám přístup k návrhu. Ať už je drženo pod zábranami, stejně jako velmi málo koček nebo lidí, aby viděli probíhající práci.

Každopádně jsem byl hektický pokusit se uklidnit karty celou víkend, ručně krmení jeho preferovaný Purina Pro Plan kočkovité jídlo (zaměření), stejně jako přípravu omáčky na vyžádání, protože byl v dalším režimu Diva. Pryč Girl, že přemístění v mezích Ben Affleck stejně jako Rosamund Pike, právě vyšel, stejně jako je to trochu bolavého předmětu.

REKLAMA

Neslyšela jsi to ode mě; Zkontroloval jste to v nás Pravidelné nebo někde jinak, ale když odlévali pro film, byla funkce pro kočku. Kočka postavy Ben Affleck, stejně jako záložky byly na to.

Konal přistoupil stejně jako konkurzed, stejně jako konkurzed, stejně jako on opravdu učinil až do konce. Bylo to na něj, stejně jako oranžový mourek s názvem Klaus, který je rychle lezení na koťátko modelování / působící řady, nakonec nakonec Klaus vyhrál funkci, protože podle ředitele, “měl nejlepší siluetu.”

No, dobře … Rozumíte tomu, co říkají: Když se jedno kočičí dveře zavře, jedna další se otevírá.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Pravda, kterou karty nedostaly funkci opravdu [ukázalo se, že je to požehnání v přestrojení, protože mu poskytlo mnohem více času na práci na jeho grafický román.

A právě tady je! – Legacy. Část, který dodržoval druhou částí.

Legacy: Část 1

Legacy: část 2

Sponzorované Purina Pro Plan Feline Food

REKLAMA

Purina Pro Plan kočičí chápe, že každá kočka je odlišná ve své vlastní fantastické cestě. To je důvod, proč Purina Pro Plan je široká škála suchých, stejně jako mokré kočičí potraviny, stejně jako občerstvení, které nabízí pouze u speciálních obchodů PET, mohou být objeveny ve třech odlišných nutričních platformě – vychutnat, Finesse, stejně jako zaostření (záložky se líbí zaměření! ) – S každým vzorcem vyvinutým tak, aby nabídl pokročilé výživy, které pomáhají vyvodit co nejlépe ve své kočce. Pro mnohem více informací viz www.proplan.com/cat.

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *