Veselé Vánoce! ? ? ?

stejně jako šťastný nový rok!
Veselé Vánoce, můj úžasný přítel. Cítím se jako poškozený záznam, protože jsem to každoročně uvádím, stále se necítím, že budu mít dostatečnou – řekni vám díky. Díky vám díky, řekněme díky vám, řekněme vám díky za to, že jste tady, za to, že jsem moje make-up sester-od-jiné-mister, pro sdílení svého života se mnou. Všechny výšky, stejně jako minima. Díky vám díky od dna mého třpytivého malovaného prstu na myšlenky svých řas, stejně jako z nejhlubší části mého bytí.

Zdá se, že svět se bavil se všemi našimi plány v roce 2020 (tak hrubý!), Stejně jako i když je to rok mnoha velkých momentů, stejně jako nepředvídatelná požehnání (stejně jako všechny další čas strávený s El Hub i Connor), je to také … no … Super divný. Obtížné. Stejně jako, že kdysi in-a-život je obtížné, aby vás modifikace navždy. Optimismus, který bych mohl, když objevuji tak rychle, se protřepal do jádra, stejně jako napadnutých tolika způsoby.

REKLAMA

Nějaký, i když jsem stále zacházel, abych držel naději.

Cítím to dnes.

Když se věci cítí nepřekonatelné, dívám se na ten pocit naděje. Připomíná mi, že se stále pohybujeme vpřed, stejně jako to brzy dost, hodně lepších dní přijde. Doufám, že mě vydrží, stejně jako mě drží.

Toto Vánoce byly pro mnohé z nás obrovsky odlišné, ale doufám, že zjistíte metodu, abyste si mohli vychutnat tuto extrémně neobvyklou zvládnout prázdninovou sezónu. jako ty, tolik. Díky vám díky za to, že mi poskytnete největší dar všech – dar vašeho času stejně jako vaše přátelství.

REKLAMA

Veselé Vánoce.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *