15 minut make-up: kočičí meow s l’oréal objemná vložka noir, mac mourek, NARS bengálština, kousnutí odvolání multistick v papáji, přesýpacích hodin vanish a lilah B.

je černá kapalina okřídlená vložka někdy dobrý nápad, když jste ‘ Jen dostal 15 minut, abych se dostal na make-up?
Myslím, že jsem šel na “Crazy Cat Lady na předměstí” s tímto souborem, který jsem včera nosil. Víš, jak jsem poukázal na to, že jsem se snažil nosit mnohem více make-upu? Nebyl jsem opravdu do toho poté, co jsem měl dítě. No, jsem stále mimo praxi, ale snažím se trochu tlačit make-up každý den, a často se otočí ok, ale často to vypadá takto.

S tímto pohledem se děje několik věcí. Nejprve je tu, jako náplast tady na bradě, kde jsem takto neměl míchat nadaci, ale proto jsem strávil spoustu 15 minut, které jsem strávil na vložku – jen to kreslit a opravovat a přesměrování to.

REKLAMA

Myslel jsem si, že jsem mohl tuto vložku použít z l’oréal a nějakou pásku pro křídla, a že jakmile jsem udělal ty věci, vzhled by se obecně udělal, ale lekce s sebou je to, že když se budete pokusit o 15-minutový make-up vzhled … Nedělejte černou tekutou linku … pokud nechcete být opravdu zdůraznil, protože jsem byl celý čas zdůraznil.

Patnáct minut prostě nebyla dost času na to, aby na to udělal úžasnou práci.

Jedna strana vložky vypadala trochu tlustá, zatímco druhá strana vypadala trochu špatně, takže jsem musel vyhodit q-tip, aby se pokusil opravit.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Byl to nepořádek.

Také mám na sobě přesýpací hodiny vanish bezešvé nadace, a navzdory velkému glómu na straně na tváři, že jsem se neměl smíchat, ukázal se ok.

To je kousnutí odvolání víceistick v Papya na tvářích a rtech a některé oční stíny z NARS.

Upřímně řečeno, oční stíny zde byla obecně později. Nejdřív jsem udělal vložku a pak stín na víčkách poté (Mac mabby krémový stín). a jen používali neutrály pro zbytek.

Oops!
Oči: MAC Pro Longwear vodotěsná barva hůlka v mourýtáži, NARS Bengálština a Madrague II oční stíny, Mac Carbon Eyeshadow, L’Oréal objemná vložka Noir Eyelinter, L’Oréal objemný kočičí kočičí noir masara a Chanel Stylo Yeux v agape

Tvář: Make-up pro vždy ultra HD nedetekovatelné obaly korektory v R40 a Y33, přesýpací hodiny zmizely bezešvé povrchová úprava nadace v Béžové, Lilah B. Feeld Finish Foundation in b. klasický

REKLAMA

Rty a tváře: Souse odvolání Víceistor v Papya

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *