3 Summery, odvážné a jasně červené rtěnky z CHANEL Trvalé sbírky

odvážné, světlé letní rty Chanel
Byl jsem laskavý volání letních odstínů, jako jsou tyto mé “popsicle rtěnky”, protože jsou šťavnaté, lesklé a naprosto lahodné … v obrazovém smyslu samozřejmě! Pravděpodobně mě nenajdete, když jsem se cítil tyto trubky, když se cítím Peckish, Haha!

SIDE POZNÁMKA: Myslím, že jsem mohl něco vynalezlit!

REKLAMA

Jste na to připraveni? Zde jde: zmrzlina, která vypadá jako rtěnka. ?? Výložník. By to nebylo v pohodě? Byl bych nad tím. Udělej to, obchodník Joe.

Anywho, revisuji své chanel rtěnky a tyto tři jsou v trvalé sbírce Chanel. Myslím, že jsou pro léto dokonalé jasné jasné.

Rouge Allure Velvet v 43 oblíbené ($ 40), načervenalý korál s matným povrchem, který má dotek světelnosti, představuje něco, co si myslím, že Chanel dělá extrémně dobře: dokončit. Tato lippie má JE NE Sais Quoi, a můžete ho postavit nebo naprosto to ven. Samozřejmě, obě způsoby jsou super hezké.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Rouge Coco v 472 Experimentální ($ 40) je teplá červená s dotekem oranžové, a připomíná mi, že jsem velký fanouškem rouge Coco Line kvůli tomu, jak zvlhčující tyčinky jsou. Moje suché rty to velmi oceňují.

Rouge Allure v 172 Rouge Rebelle ($ 40) je jasná neutrální červená s saténovým povrchem, a to funguje zejména s teplou hnědou oční stínou!

Jsem na Chanel Cick, jak můžete vidět.
Ahoj, vzorník!
Rouge Coco v experimentálních hodinách 472
Ruge Allure v 172 Rouge Rebelle
Rouge Allure Velvet v 43 favorit
Další make-up se nosí v tomto pohledu

Základna: Avene Solaire UV minerální multi-defense tinted SunScreen SPF 50+, Chanel Vitalumiere Aqua v 50 Dore, Chanel Le Corrector de Chanel Concealer ve 40 béžové, přesýpacích hodin závoje retušování tekutiny v písku

Leží: Chanel Fleurs de Printemps červenat a Highlighter Duo, Chanel Le Blanc Rosy Light Drops

Oči: Chanel Zdravá záře přírodní paleta v médiu, Chanel Stylo Ombre Et obrysy oční stíny-liner-Kohl v elektrické hnědé, Chanel Hyperblack Liner, Chanel Boy Boy Brow tužka v černém

Je to kruté léto.

Ne, nemluvím o písni Bananarama …?

Je to jen já, nebo mohou tyto dívky jen sotva zpívat?

Právě jsem začal sledovat tento mladý dospělý-ish tajemství show s názvem kruté léto, a viním to pro můj nedostatek spánku včera večer!

Je to asi dvě dívky, jejichž životy se stávají propletenými poté, co jeden bude unesen.

The episodes bounce back and forth between 1993, 1994 and 1995, and I’m having all sorts of nostalgia for my ’90s-era wardrobe. I wish I hung on to my oversized overalls, striped knit shirts, baggy Levis and floral dresses, le sigh!

REKLAMA

Also, the suspense is keeping me up at night. note to self: go to sleep early THIS EVENING. Don’t say I didn’t warn you if you start marathoning it on Hulu (that’s where I found it).

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *