Punk Rock Pink // Urban Decay

Urban Decay Vice rtěnka ve frenemy
Dude, jsem nejméně punk rocková osoba vůbec, ale kdybych byl punk rock-Arina, naprosto bych nosil tento monochromatický růžový make-up podívat se faux-hawk.

Byl jsem inspirován k “jít tam” dnes picem jsem viděl modelu Ruby vzrostl na webových stránkách Urban Decay před pár týdny.

REKLAMA

Zmínil jsem se o tom dříve, ale víte, snažil jsem se tlačit se, abych se pokusil o to, abych se pokusil o barevnější vzhled, který neberte roky a já jsem hrdý na to, že jsem to řekl, že jsem to vyrazil za 30 minut Mezihlédnout! Je to většinou městský rozpad na mých očích a rtech, s nějakým Mac, Nudestix a Clinique dodal pro dobré opatření.

Trvalo to všechno, co jsem musel odolat pokušení míchat příliš mnoho stínů na víčkách (protože to je tolik legrace!) A udržet svůj základ a korektor na minimum.

S něčím takovým, vše, co musíte udělat, je přidat “velké prohlášení” nějakého druhu, jako pár Ott Lashes a / nebo jasného rtu, a ty jsi zlatý.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Ach! – Nemůžu uvěřit, že jsem téměř zapomněl zmínit, co si myslím, že je nejdůležitějším tajemstvím, jak to udělat. Myslím, že tajemství, že je spokojený s tím, že přijme, že (pravděpodobně) se dokonale nevypadne a to je naprosto v pořádku. Pokud je vaše vložka trochu wonky nebo vaše oční stíny není tak smíchán, jak by to mohlo být, jděte s ním, a mějte na paměti, že to nebere navždy.

Získávání glam za půl hodiny pro mě není nic krátkého ze zázraku, protože zpátky v den btb (před dítětem), vypadat tak, že by to mohlo mít spirála do dvou hodin!

V podstatě, tady je rychlé rundown …

Počínaje mou kůží, dokonce i na moji pleť, mám na sobě mac vedle ničeho obličej barvy v médiu plus po celém mé tváři s Mac Matchmaster Concealer ve stínu 5 pod mýma očima a na vrcholu tvářích (strana Poznámka: Vyzkoušeli jste to Concreer? Je to opravdu dobré!). Pak jsem nastavil všechno s tenkou vrstvou MAC mineralizaci skinfinish přírodního prášku v médiu zlatě.

Pro mé oči jsem aplikoval tenkou vrstvu barvy magnetického očí Nudstix v tmelu z řas na obočí, pak zametl horký růžový stín z městského rozkladu Basquiat Brights palety v záhybu, než se prolínají okraje s lehčí růžový stín stejnou paletu.

Drew tenké okřídlené vložky s Clinique docela snadné tekuté očního očního pera, pak dal na nejbláznivější řasy známé Womankind – A.k.a. Dům řviček falešných řas (jeden s názvem Itonic).

A já jsem popraskal trochu bronzera a horké růžové červenat z Ud Basquiat Blush / Bronzer palety na tvářích.

Protože jsem se nemohl usadit na jediné rtěnku, abych se nosil, skončil jsem se snažil na banda růžová z městské rtěnky.

Myslím, že můj oblíbený jeden z nich je buď hrozba nebo frenemy …

Vice rtěnka v PDA
Vice rtěnka v psycho

Vice rtěnka v hrozbě
Vice rtěnka v kliku

REKLAMA

Máte-li jakékoli dotazy týkající se jakékoli části tohoto vzhledu, zasáhněte mě do komentářů.

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *