Co je v mém sáčku?

Viděl jsem to na Styledwithjoy, stejně jako jsem věřil, že by to bylo přirozené dodržování tolik jako poštovní den peněženky. Udělal jsem “Co je v mém make-upu” publikovat již právě tady, nicméně toto publikování je obzvláště o mé kabelce obsahu:

V současné době přivádím trenéra Parker Kožené zip vzít v sáčku v houbě – je to od kolekce 2009 Parker Resort. Jednalo se o jeden z několika nákupů kabelků, které jsem učinil na celkovém impulsu – koupil jsem ji, protože to nebylo pokryto logem, je to všechno kůže, má uzávěr zip, stejně jako je pohodlný popruh. Stejně tak jako barva – je to docela bezmocný, stejně jako si vybere prakticky cokoliv bez černé. A o 6 let později to stále využívám!

To je to, co přináším uvnitř:

Peněženka: Ecco Bolivar Peněženka v červené barvě – 3 fakta o této peněžence 1) Přihlédl jsem za věky v obchodě, nicméně, že by to nebylo na prodej, stejně jako jsem řekl svého dobrého přítele, že jsem to viděl na internetu za 30% slevu – Zeptala se prodejnímu osobě, aby ctil diskontní sazbu stejně jako oni! 2) Je to zdaleka největší kabelka, kterou jsem kdy měl – normálně se rozhodl pro francouzské peněženky, které je asi polovina jako velká … Cítím, že jak jsem starší, moje kabelka dostane větší! 3) Změnil jsem se z mé poslední kabelky (číslo fuchsie z fosilie), stejně jako vyučovaná tato kabelka po měsících, stejně jako takové, které nikdy nevšiml. Mám něco před černými peněženkami – všechny mé peněženky by měly být barevné, aby se zajistilo, že je můžu rychle objevit.

2 telefony: Opravdu přináším 2 telefony se mnou – jeden je osobní i další je pro práci. Mnoho lidí, které chápu, má blackberry jako svůj pracovní telefon, zatímco jejich osobní telefony jsou iPhony. Jsem opak. Jsem diehard blackberry individuální – mám rád hmatovou klávesnici! Práce iPhone je moje první zkušenost s iOS stejně jako v pořádku pro mě. Nemůžu na tuto věc napsat. Mám rád iPhone pro aplikace, ale zvolím BlackBerry pro multi-tasking, stejně jako jeho klávesnice (je to také touchscreen).

Pracovní ID odznak / bezpečnost a bezpečnostní průkaz: Ani nechápu, proč mám klip pro můj odznak – nejsem jeden z těch lidí, kteří klipují jejich identifikační odznak na jejich pásech. Na mém posledním úkolu jsem využil nosit šňůrku kolem krku jako doof, nicméně všichni ostatní to taky udělali. Kdybych chyběl můj odznak, musím zaplatit $ 25 za náhradu!

Klíče: Moje tak si koupil, že Tassel Keychain několik let zpět, aby mi pomohl objevit mé tajemství jednodušší. Všimnete si, že nepřítomnost automobilů a kamionových klíčů. Jdeme po celou vlaku nebo chůzi. A mluvení o tom, které …

Metropass: Mám každoroční členství na měsíční metropass, takže dostanu slevu, 129,75 dolarů místo $ 141,50 za měsíc. Také mě kvalifikuje na daňové srážky. Držím mě metropass v ruce malou situaci, kterou jsem dostal z Indigu.

GUM: Můj poslední balíček stimulů. Našli jsme to v Dánsku na naší cestě v loňském roce, stejně jako jsme příděly naší skrýš. Ochutne vynikající i trvá dlouhou dobu – požadavek na zjištění zdroje k nákupu tohoto online.

Opakovaně použitelný tote: můj preferovaný druh je od baggu, stejně jako vlastnit celou řadu svých návrhů. Naše město uložilo poplatky za využití plastových tašek, zatímco zpět (ale pak ji obrátil), ale mnoho lidí přeměněn na využití recyklovatelných totes pro potraviny, stejně jako všeobecné nakupování. Přinesu tyto totes, i když si koupím u vítězů nebo spotřebitelů léky MART.

PEN: MY 2-IN-1 LAMY SAFARI JE MY MY MŮŽE STRUČENÝ SKUPING PROSTŘEDÍ, protože tento styl už neudělují. Zahrnuje pero, stejně jako mechanická tužka v závislosti na této metodě, kterou zkroutíte. Používám to pravidelně pro seznamy potravin, stejně jako je k dispozici v užitečném mnohem více než když při cestování, stejně jako potřeba vyplnit prohlášení se vyvíjí stejně jako whatnote. Opravdu bych se měl podívat na nalezení zálohy.

Tkáň: Vždycky mám balení tkáně se mnou – jsem opravdu vybíravý o typu tkáně, kterou mě drží. Typicky je to petit Tempo, která je 4-vrstvá tkáň! Dostal jsem to roztomilé sovy balení od dobrého přítele jako součást mých narozenin dárek několik let zpět (konečně se dostal k jeho využití!), Stejně jako je to jen 3-ply! (Opravdu něco víc než 2-vrstev je v pořádku se mnou)

USB: Nikdy nechápu, když budu muset udělat nějakou špionáž, takže vždycky udržuji tuto užitečnou (ve skutečnosti, je to plné pletacích vzorů).

Krém na ruce: Nejsem věrný jakémukoli typu značky krémů na ruku – jakákoliv malá trubka, kterou vyskytnu, budu dokonce využívat hotelové mléčné mléko jako krém na ruce. Tento jsem si zakoupil na clearance od Rexall – byl jsem přitahován k ní, protože je to všechno přirozené, stejně jako ve Francii, je to prostě v pořádku výkon-moudrý.

Blotting papír: Ukázal jsem ti, že můj blotovací papír stash, takže to není překvapení, kterému držím paper v peněžence. They’re amazing to decrease radiate as well as I don’t even requirement a mirror…

Mirror: But I do keep a mirror in my handbag for when I get an eyelash in my eye or there’s dirt on my face.  This is from the Body shop Lily Cole partNěkolik let zpět. Dostal jsem to na clearance za $ 1. Nemůžu pro život mě zjistit, co je styl – věřím, že je to růžová, stejně jako černá kráva?

Lipbalm: Jsem zpátky k využití svého HG, Dr. Hauschka rty péče. Nejlepší!

Barva rtů: Kromě odstraňování lipbalmu typicky přivádím nějaký barevný produkt rtů. Dnes je to Burtova včely třpytka na obr. Obr.

A je to. Cestuji docela lehce (i když by to nebylo souhlasit) – Doufám, že jsi to zjistil, že je to zajímavé. Co o tobě? Co přinášejí kabelku? Rád bych viděl příspěvek!

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem do dobrého přítele (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Národní den Penkurse: LesportSactoday je národní den peněženky! Měl jsem to vyznačeno v mém kalendáři, takže mohu mluvit o jednom z mých dalších posedlostí: omezené edice lessportsac tašky. Všechno začalo s trochou vzít na tašce v rozkošný ovocný tisk s názvem Obrovské jablko: (omluvy za mizerný obrázek – já ne …
10. října 2015In “móda”

Nákupy non-make-upu Položky nevěřil, že by jen přestal kupovat úplně; Stačí zůstat dům, stejně jako výhled plný domů RERUNS,? Stále potěšíte v nakupování a vybral si pár věcí přímo zde, stejně jako tam – nic majora – dnes jsem věřil, že vám ukážu několik toho, co jsem si v poslední době koupil! Vs neuvěřitelné …
1. května 2015 ‘Beauty ”

Černý pátek Haul 2016as je tradice, každý černý pátek, snažím se rozumět, abych nedostal tak dobře o nabídce, protože jsou typicky ne tak skvělé, ale pak všechno jde ze dveří, když jsem opravdu na nákupní centrum! Můžete věřit, že jsem to všechno koupil v …
29. listopadu 2016 ‘krása “

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *