Být elegantní, buďte současný i b. unikátní s lilah b. Holiday Set

Je to jako vybraná vlastní krása dobrodružství!
Můžete mít na paměti naposledy, kdy se vám líbilo každý jeden produkt v rekreační make-up sada?

Nemůžu. Vždycky je to, že osoba, která se očních očních hodin nikdy nebudu nosit ani lesk, já prostě ne. Vždycky je to člověk, že věc, že?

REKLAMA

Na Lilah B., dělají věci trochu jinak. Je to typ jako ty, které jsou rychlé jídla restaurace, kde si vyberete dvě položky, nebo v tomto případě, kde si vyberete tři …

OK, slyší mě.

Hope na jejich webové stránky, stejně jako vybírat tři produkty z jejich dlouhodobé linie. Sada IStself je omezený edice, nicméně produkty jsou Perm.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Vyberete si svou první položku, pak druhá, pak vaše třetí, stejně jako pokud chcete získat dva čtyřkolové čtyřkolky, stejně jako základ prášku, to je v pohodě. Nebo, pokud chcete získat tři kartáče nebo tři rty, stejně jako tvář duos, to je také v pohodě. Náklady odpovídajícím způsobem upraví.

Mluvit o tom, lilah b. je high-end line. To je přesně to, jak se značně značně, stejně jako cokoliv je na dražší straně. Čtyřkolky oční stíny jsou například 58 dolarů, zatímco ret stejně jako tvář duos je 46 dolarů.

Ale s b. Jedinečná dovolená sada, stejně tak si to opravdu rozkošný veganská spojka, která mi dělá touha, že jsem měl elegantní oslavu, abych šel, jen tak bych to mohl přinést se mnou, stejně jako znepokojení nad lidmi, kteří se rozlití červeného vína na něm.

Sada se zdá být velmi pravdivá Lilah B. estetika pro mě. Jejich tagline je “s méně, jste více,” což znamená … víš, že ne všichni o stohování na make-upu. Jsou více o zlepšení své přirozené krásy přidáním trochu barvy přímo zde stejně jako tam.

Pak se svými třemi produkty, stejně jako kabelka, jste pryč do míče, Popelka! Pokud jste bobbi dívka, podívejte se na linku.

b. nádherná kombinace dokonalost oko quad

Jak roztomilá je tato spojka?

Vzorníky b. nádherné oko quad stejně jako b. nezapomenutelný rty a tvář duo

Z výrobků přímo zde i od mých dřívějších zkušeností s Lilahem B. Make-up, jejich produkty nejsou nejdelší. To znamená, že nejsou typem očních očních hodin, které budou mít pažové pigmenty od 8 A.00 až 8 P.M. Ty se pomalu zmizí po celý den, takže v době, kdy se dostanete na konec osmihodinového směny, sotva používáte jakýkoliv typ make-upu.

Přeji si, že make-up trvalo trochu déle, protože jsem se objevil, že musím dělat věci jako další vrstvení s nimi, vždy je využít s primerem, stejně jako dávat prášky na vrcholu tvářených barvách.

Ale navzdory tomu, že prášky cítí fantasticky měkké, stejně jako jsou jednoduché směsi. Líbí se mi přesně, jak zmizí, stejně jako difúzní, když je míchám, abychom zajistili, že neskončím s jakýmkoliv typem drsných linií, zvláště když nosím oční stíny, stejně jako lícní barvy.

předvečer Všech svatých

Byla to zábava! – Nicméně koncept nákupního centra [Ukázalo se, že je to poprsí. Procházeli jsme poloviční okruh, ale jen jeden nebo dva obchody poskytly cukroví. Northgate Mall, dostat svůj akt společně, lidi!

Skočili jsme v autě, jeli do blízkého společenství, stejně jako zatracené deštníky (protože pršelo). Držel jsem Connor Monkey v náručí, stejně jako jsme právě šli nahoru, stejně jako pár ulic, abychom udělali trochu trik-nebo ošetření.

Ano, dostal jsem pár mini snickers stejně jako twix.

REKLAMA

Doufám, že jste měl skvělý čas.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *