Oční linky: S nebo bez křídel?

Obrovské ol ‘křídlo! Právě tady používám Mac Maleficent Collection
Hmm … to je velká otázka.

No, normálně jako moje vložka s kouskem kojeneckého křídla, ale často pro mnohem více pozoruhodnějším pohledu budu “jít tam”, stejně jako dělat ty bláznivé pálky křídla, která vypadají, že by mohla vzlétnout do vesmíru, jako v Red Bull komerční. “Oční lékárna vám poskytuje křídla!”

REKLAMA

Většinu času, i když se mi líbí malá kotě flick. Jeden, protože mám pocit, že kdybych nedělám obrovské ol ‘falešné řasy, stejně jako bam! Oči stejně jako BAM! rty, nebude předstihnout můj obličej. stejně jako dva, protože je to pro mě technicky mnohem snazší, protože s obrovskou vložkou, se kterou se zabýváte, víte, mnohem více produktů, stejně jako delší čáry, stejně jako musíš dostat křídla správně, stejně jako tam vždy něco, co se pokazí (alespoň pro mě). Něco se pokazí. Tak se mi líbí malý kousek kočičí.

Oční linky: S nebo bez křídel?

S

Bez

zobrazit výsledky

Načítání …

A normálně se mi líbí v černém, stejně jako já se mění, co mám na mé dolní řetězci. Často je to černé, často je to Mac Powergeurge, často je to béžová oční linky na vodní lince, aby se otevřela oči.

Záleží na tom, jak se cítím ten den.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Takže jsem předpoklad, pokud jde o mou filozofii o vírách oční linky, můžete říct: “To trvá všechno druhy.” Jdu s fázemi, kde často budu milovat na konkrétním vzorci, jako je gel nebo kohl nebo …

Oh, hai, oční linky!
Právě meow Moje věc je černá Kohlová vložka, která je bezpečně rozmazaná podél horní řady řas, stejně jako vnitřní vodní linie, stejně jako musíte opravdu dostat ji dolů kolem základny / kořeny. Buď vložka KOHL vypracovaná k bitovému křídlu, nebo s gelovým vložkou nahoře, stejně jako s černým práškovým očním očním očním očním otřesům se rozzářila podél okrajů této vložky, aby ho udržely od hledání stejně ostrých. V poslední době jsem miloval koncept měkčího, druh mlhavé vložky.

A co ty? Obvykle si vezmete vložku s křídly nebo bez křídel, stejně jako to, co je vaše generální filozofie oční linky?

REKLAMA

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

P.S.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *