Duhové nehty, stejně jako jasné rty, funfetti dort, stejně jako make-up mac v “Slibing mladá žena”

Je to duha barvy
Pro záznam je velmi, velmi nepříjemné vzít fotografii sebe sama, která má ruce v něm, stejně jako to vypadají přirozeně! Proč se cítím jako moje tlapky vypadají větší než moje hlava tady? ?

Za minutu jsem nepoužíval nehty duhy, ale naprosto musel poté, co jsme pronajali laskavost lady minulý víkend. Je to thriller hrát Carey Mulligan jako Cassie, mladý 30-něco dáma, která zažívá něco traumatického, která ji vede ke snížení zdravotnické školy, vrátit se zpět se svým rodičem a … sledovat jiné konce. Nechci zajistit také moc, ale to zahrnuje pomstu.

REKLAMA

Cassie používá pastelovou duhovou manikúru v celém filmu, stejně jako je to přední i centrum na několika klíčových okamžicích.

Četl jsem o stylu pro film, stejně jako to ukazuje, že manikúra byla spisovatelka / režisér Emerald Foundella nápad, stejně jako zábavná pravda pro ya – je to žena, která hraje Camilla Parker-Bowles v koruně!

Symbolicky, Cassieho nehty, stejně jako make-up představují jak její brnění, stejně jako zbraň. Její úžasná dívčí dívčí občas skrývá její hněv.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Jen jsem si přál nosit duhy na ruce, abychom měli trochu zábavné, ale určitě ocení využití make-upu jako brnění.

Pink: Smith & Cult plastová pláž

Oranžová: Chanel Orange Fizz (již není k dispozici, zkuste Cruise Chanel)

Žlutá: Sally Hansen citron nebe

Mincovna zelená: Sally Hansen Prince Char-Mint

Baby Blue: Essie Velmi první pohled

V blízkosti konce filmu je scéna s Cassie v barvené paruce, která na světlé rtěnku, stejně jako Dagnabbit, i bez mých brýlí, stejně jako v důsledku toho, že je napůl slepý, pochopil jsem to Mac. Makeup filmu, Angie Wells, využitý Mac všechny ukončené vinobraní matné rtěnky.

Používám to tady s tužkou Mac řepy.

Mac útok!
Když už mluvíme o jasných i živých věcech … Mám bezlepkovou položku Sprstel Boxed Cake Mix, stejně jako odpovídající posypání dortu polevu (oba Pillsbury) na cíl několik týdnů zpět, aby se dort, stejně jako pochopíte Co? Bylo to docela odvážné. Oba boxed funfetti dort, jakož i polevu, byly překvapivě chutné, stejně jako ochutnat (mohu opravdu ochutnat vanilku). Dort byl stejně lehký, stejně jako načechraný, stejně jako poleva snadno se šířila.

Všechno bylo tak skvělé, že jsem se vrátil do obchodu, stejně jako další příště musím něco pečeta!

Chápete, že jsem naprosto 100% dolů, abych pečil dort, stejně jako mráz od nuly, nicméně někdy je to sooooo, aby měl něco jednoduchého, když dostanete hankerin ‘pro dort.

REKLAMA

Zatímco jsme na téma pečení, podívejte se, co jsem objevil v Michaels …

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *