Nový Mac Studio Sculpt Lash Mascara je zubaté čisté roky, aby si kousnout z kriminálně krátkých řas

Mac Studio Sculpt Lasha řasenka v odstraňované černé, $ 16
Otevřete, stejně jako říci: “Ah.”

“Ahhhh.”

REKLAMA

“Ahhhh.”
HA! Jedná se o poměrně přesný zobrazení metody, kterou se dívám na kancelář zubního lékaře, sans sans, který je normálně vyčerpaný z nosu, černé pruhy masara-naložené slzy stroucí po mých tvářích a, pojďme tady pravý, třpytivý oko boogers které jsou normálně ve směsi.

Je mi líto, že to TMI?

Každopádně, zuby! Držím se o nich, stejně jako ne jen proto, že jsem chtěl vrátit se k mému šílenému zubařské kanceláři tohoto nebo příštího týdne pro kolo dva “zubní škálování zubů, ale stejně tak i od dvou elegantních, zubatými řadami Štětiny na novém Mac Studio Sculpt Lash Mascara kartáč.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Toto čisté má kousat!
Nevypadají jako opravdu, opravdu ostré zuby?

Nebo možná jsem právě zkontroloval, stejně jako si také rádi sci-fi …

OK, takže tato řasenka? Věřím, že je to hodně jako tanec osmého stupně.

Vyslechni mě…

Rozumíte přesně, jak když tančíte s vaším laboratorním partnerem, ale přál si tančit s horkou osobou v varsity zápas?

Stejně tak, je to v pořádku. Je to dost skvělé. Přidává nějakou slušnou délku, separaci, stejně jako výtahy curl trochu, nicméně to nebude chodit na dlouhou metodu do třídy matematiky pro menší možností při běhu do ní v halách, pokud chápete, co tím myslím.

Je to v pořádku … ale raději jsem se vydal s Mac prodlouženou hraní Gigablack řasenka, která byla moje řasenka, která byla moje řasenka Maca za posledních pár měsíců od jeho mnohem lepší prodloužení svalové hmoty, stejně jako kruhový výtah.

REKLAMA

Pokud jste jeden z těch šťastných holků / dudes s vestavěným mega-třmenem (žárlivý!), Nebo pokud se snažíte najít trochu další délku, stejně jako oddělení, Mac Studio Sculpt musíte v pohodě.

Věřím, že tenké, hubené štětiny jsou naprosto přesné. Oni se nepořádají, stejně jako s nimi se cítím, že mám spoustu řízení, kde jsem umístil štětiny.

Dejte si pozor … Protože Mac Studio Sculpt Lash si přeje potopit zuby do řas! Můžete ji objevit nyní v mac přepážek, stejně jako na internetu v maccosmetics.com (16 dolarů trubka).

Na sobě dvě kabáty Mac Studio Sculpt Lash na mých horních řapách, stejně jako jeden kabát na mých sjednocených
Další make-up používaný v tomto pohledu: Mac Woodwinked, sedlo, stejně jako RicePaper na víkách; Mac doutnající na mé vodní linky; Tom Ford jako Lust červenat na tváři, stejně jako Jouer rtěnka v Sophia na rtech

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *