Čerstvý, pocit-dobrý nositelný make-up s šumivým šampaňským víčkem (jen jeden produkt!), A broskvové tváře a rty

čerstvé a šumivé víčky, nahé rty a tváře s minimálními produkty. Tady je moje košile!
Včera jsem šel do obchodu s cukrovinkami, a to je make-up, který jsem měl, když jsem se zapojil do hluboké diskuse se svými blízkými o popcorn-ochucených želé.

Vážně, proč si lidé tak pracují o Popcorn Jelly fazole? Myslím, že jsou naprosto nádherné a půjdou tak daleko, že jim zavolá svou oblíbenou chuť. Všichni ostatní kolem mě myslí, že jsou hrubé. Kde stojíte na této nepochybně velmi rozhodující záležitost?

REKLAMA

(SIDE POZNÁMKA: Ve skutečnosti jsem neskončil výběru želé fazole jako moje léčba.

Můj fave zvažuje, že jsem dítě!
Zvedněte sklenici na Shimmany Champagne Stíny

To je jeden-a-hotový oční make-up pohled s jedním třpytivým krémem šampaňského stínu hůlka nosí jako vložka a oční stíny. Pokud nemáte jeden z nich již ve vašem make-upu Arsenalu, velmi doporučuji najít jeden, který se vám líbí ASAP.

Shade Champagne přidává jas a lesk na víčku, a v mých zkušenostech je to jedna z těchto barev, která okamžitě využije tvář, zejména pokud vypadáte, že jste nespali dobře (což je v poslední době).

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Pokud najdete šampaňské hůl, který funguje jako vložka * a * stín, pak je to ještě lepší. Ten, který používám, je dlouhotrvající jeden od Lancôme nazvaný Ombre hypnose Stylo v Erika F.

Shimmery Cream Shadows od Lancôme
Mám na sobě erikou f.
Přesýpací hodiny sunset trio

Abych vypadal snadno a svěží, smísil jsem na tváři trio čisté krémové produkty. Použil jsem přesýpací hodiny Sunset Trio, který má krémový bronzer, červenat a zvýrazňovač, vše se pohodlně zastrčil do jednoho kompaktního. Bylo to součástí trvalé sbírky, ale přesýpací hodiny ji přerušil, a v této sezóně ho přivedli zpátky. Je to drahé na $ 62, ale je to tak dobré (zde je recenze, pokud máte zájem).

Oh, hai, nádherný!
Pak jsem lemoval rty s nahou vložkou a nahoře si Dbbed Peachy Růžový lesk. (Oh, ano, skončil jsem blotting lesklého lesku, než jsem odešel do obchodu s cukrovinkami, protože jsem nechtěl převést na mou masku).

Tento pohled je rychlý a elegantní.
Make-up nošení v tomto pohledu
červenat je můj rozdrcení tee ($ 34).
Make-up nošení v tomto pohledu

Základna: holé minerály originální kapalný minerální nadace v tan nude 17

Leží: Přesýpací hodiny Illume Sheer Color Trio v západu slunce

Oči: Lancome Ombre hypnose Stylo v Erika F, Laura Mercier Caviar Mascara, Urban Decay Brow Beater v Neutrální Brown

Rty: Charlotte Tilbury Liner v polštářovém rozhovoru a přesýpacích hodinách

To bude kopnout zadek!

REKLAMA

Dunno, kdybych to ukázal, ale v poslední době jsem dělal spoustu tréninku s nízkým dopadem. Nízký dopad typicky nemá žádné skákání nebo jarring pohyby, ale to neznamená, že tréninky jsou nízká intenzita! Opravdu dobří, mě opouštějí kape v potu, stejně jako tohle jeden od Caroline Girvan. Je to jen 30 minut, ale pracujete po celou dobu, a každá část těla vstane ve směsi, takže je to trénink plného těla. Zkus to, a dejte mi vědět, co si myslíte!

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *