DIY oční stíny: míchání bronzer, stejně jako zvýrazňovač pro bez námahy sálavé víčka (a jeden další líný ženský glam pohled!)

multifunkční krémy v mixu!
Sklopil jsem na této zábavné metodě, aby se váš vlastní osobní stín včera, zatímco jsem uvedl na nějaký make-up k provozu úkolů – mix Bronzer, stejně jako zvýrazňovač spolu s kartáčem, stejně jako swish kolem víček. Výsledek? Bez námahy sálavé oči!

Využil jsem stejné množství multi-používat krémový krém Bronzer, stejně jako zvýrazňovač (jak lancôme), stejně jako vše, co jsem udělal, bylo ponořeno zužené míchání čisté do pánve, vířil cokoliv spolu na zadní straně mé ruky Jak pak zamířil mix na mých víkách.

REKLAMA

Lovin ‘na šedé oční linky.
Věřím, že je to skvělá metoda přizpůsobit si oční stíny, protože můžete přidat mnohem více nebo méně produktu, v závislosti na vaší náladě.

Víceúčelový v mixu

Můžete rychle úplně oko podívat se curling vaše řasy, stejně jako balení na řasenku, což by bylo velmi hezké, zejména pokud jste využili prodloužení, stejně jako oddělující řasenku, abyste skutečně natáhli vaše řasy.

Udělal jsem to tady, stejně jako stále se cítilo, jako je něco, co chybí, takže jsem s podobně lemovalo mé horní lasové čáry tím, že zabalí úhlové čisté s třpytivým šedým smetanovým stínem stínu, který se rovněž zdvojnásobí jako vložka.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Líbí se mi přesně, jak šedá dodává mému očí nějaký význam, nicméně nevypadá také kruté, stejně jako já stejně jako přesně tak, jak šedá tyč není jako finicky jako tekutá vložka nebo gel. Je to mnohem jednodušší ovládat, stejně jako vy neskončíte s tekutým vložkou, která běží Amuck přes víčka! ?

Trochu silného obočí, jen pro zábavu!
Pro zefektivnění vzhledu ještě dále použil bronzer, stejně jako zvýrazňovač na tvářích. Pak jsem použil ještě jeden víceúčelový krém jako červenat i rtěnku.

Kůže je

Jedním z mnohem více produktů na poznámku – byl jsem opravdu do čistých základen, stejně jako ten, který jsem využíval právě tady, je nový pro mě, který se nazývá kůže, cítí se skvěle Lancôme. Je to tónovaný hydratační krém s SPF 23, stejně jako demi-matný povrch, stejně jako je k dispozici v 11 odstínech.

Moc se mi to líbi! Trubka i čerpadlo, stejně jako čerpadlo, aby se jednalo s ovládáním, stejně jako nikdy necítím, že jsem plýtvání produktem. Vzorec se cítí lehký. Je to také pigmentované dostačující, aby dokonce pigmentaci na tvářích, ale nevypadá také “tvořené”.

Dobré věci! Pokud jste do toho “no-makeup make-up”, je to perfektní.

Pro no-makeup make-up vzhled!
Stín, který nosím, mimochodem, je opálení (jsem med bronz v Estée Lauder, stejně jako NC42 v MAC). V trubce to vypadá trochu tmavé, ale věřím, že je to skvělý zápas na tváři.

Make-up používaný v tomto pohledu

Základna: Lancôme kůže se cítí skvěle v opálení

Oči: MAC betonový stín (obočí) Lancôme Le monochromatiques v Ooh La LA, stejně jako Eclat (smíšené dohromady na víčkách jako oční stíny), Lancôme ombre hypnose Stylo v grafitu (linka s horním řas), neutrogenní kohl oční linky v Smokey šedé (vodní linky) Metropolitan Decay Cannonball Mascara

Tváře: lancôme le monochromatiques v Ooh La La (Bronzer), Eclat (Highlighter), stejně jako Soiree (červenat)

Rty: Lancôme Le Monochromatique v Soiree

Objevuji to vtipné, že se nazývá cíl …

Protože když jsem tam byl minulý víkend, byl jsem kolem místa, a.k.a. Úplně neztrácené. Byl jsem tam hledal high-pasoucí šatny (já vím, tak konkrétní!), Nicméně místo toho jsem úplně rozptýlil těmito hrnky …

REKLAMA

Přísahám, mám pocit, že někdo v produktovém pokroku na cíli opravdu dostane mě, hahaha!

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *