Fotd: Zářící růže zlaté víčka s černou okřídlený vložkou pro výročí Datum Night, Laura Mercier Rose Rose Glow Caviar hole, a vynikající, ekonomický olej oleje Hask

Přinesl jsem celý pytel make-upu na Havaj minulý týden, A nevrátil jsem to jednou prasknou …

Vím! Pandemie-éra K-Dawg mě nadále pobaví. ? Balení, že taška nebylo pro nic, protože jsem to včera použil, aby se na nějaký make-up. Včera večer jsme vyšli na večeři, abychom oslavili naše výročí svatby (15 let!), A ano, vlastně jsem namaloval svůj obličej. Pak jsem musel snažit několik záběrů, protože kdybyste neberte fotografii (nebo dvě) s vaší kočkou, pak to oficiálně nestalo.

REKLAMA

FYI, v případě, že jste přemýšleli, co je jako 15 let manželství jako, v kostce … to se cítí jako lechtání kolem bolesti bolesti vašeho manžela-in-the-butt XXL láhev bezlepkové Tamari ve vašem Kate Spade kabelku, když jdete ven Jíst Sushi (Fun Fakt: Sójová omáčka není bezlepková), ale pak s tolik legrace, jakmile se dostanete do restaurace, ha ha ha!

Warriors roll od Sushi Tri Restaurant v Nupato: Skutečný krab a avokádo přelité pikantní mayo, seared losos, tobiko, křupavá smažená cibule a póry s unagi omáčkou
Hezká dáma roll s čerstvým lososem a avokádem přelité čerstvým hřebenatkem, ikony, plátky citronu a speciální omáčkou
Každopádně, make-up! Snažím to! Tento vzhled používá mix produktů z make-upu, který jsem zabalil, abych šel na mém výletu (takže spousta osvědčených faves Chanel, protože jsem na Chanel Cick) a některé nové krémové stínové tyčinky z nedávno vypuštěné Laura Mercier Rose Glow Collection, která, boční poznámka, je nádherná!

Stíny mají ShiMmer, ale je to nízkoúrovňová záře, ne high-lesk kovový mrazivý povrch, a je to zasněný! Stíny směšují také jako máslo, takže můj oční make-up se spojil v záblesku.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Celkově vzato vzal asi 20 minut od začátku do konce …

Tyto vzorníky jsou schváleny rosie-póze!

Jsem opravdu potěšen tím, jak se ukázalo, a brzy ho znovu nosím.

Než se moje hawaii výlet zmizí daleko na vzdálenou paměť, musím si dát výkřik-out k těmto cestovním koutem šetrným kuchařským olejům haškem jsem našel u ulty. Původně jsem přinesl ARGAN OPRAVA Oprava lesku a monoi kokosového oleje výživné lahvičky z lesku, protože byli neuvěřitelně kompaktní a jen 2,99 dolarů, ale skončil jsem je milovat.

Jsou to úžasné, když se snažíte najít olej, který se aplikuje na čerstvě umylé a podmíněné vlasy a chtějí mega vlhkost bez hmotnosti nebo mastných pramenů.

FYI, oleje se skládají z silikonů, takže mějte na paměti, pokud máte zvláštní o produktech péče o vlasy obsahující silikon.

V minulém týdnu jsem strávil spoustu času na pláži a bazénu a moje vlasy by se podívaly a cítily se drsné, kdyby to nebylo pro tyto špatné holky. Dobré věci, tak, tak dostupné!

Těžko uvěřit, že jsme již v plném létě, že? Back-to-School je hned za rohem, a už jsem pozoroval pláž položky a plavat obleky v obchodech začínají být nahrazeny notebooky, tužkami, zvýrazníky a knižní taškami. Je to tak dlouho, když jsem žil s rytmem školního roku, a je to jen potopení v ideálu, když zvažuje, že Connor bude startovat mateřskou školu na podzim, bude to můj plán na několik dalších let.

REKLAMA

Než jdete, udělejte si sekundu, abyste mi dali vědět, co je počasí na vašem konci. Bylo to pohodlné a relativně úžasné zde v oblasti Severní zálivu … prozatím. Je to zasněné horní 70 let, které nebude trvat, ale chvilku, vím, ale užívám si to, když můžu.

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *