Údajné minimální make-up

Říkám “údajný minimální make-up” tady, protože, pojďme skutečně, je to mnohem více jako maximální make-up, ale být obsedantním milovníkem make-upu Ve skutečnosti nosím mnohem více make-upu než to pravidelně s primery a barevnými korektory a míchání po dnech a vrstvení a vložky a obecně všechno a kuchyňský dřez (jsem sooo není plachý, když se to týká nošení zeh tváře barvy), takže i když to pravděpodobně není “zefektivnit” (vzduch Citáty) Pro spoustu milovníků make-upu, je to pro mě zefektivněno.

Um … myslím, že by to mohlo být trochu matoucí? Protože teď jsem naprosto zmatený, haha! Myslím, že se snažím říct, myslím, že to není v Ne označuje minimální make-up, když se podíváte na naprostý počet produktů, ale je to minimální make-up pro mě v tuto chvíli, který pro mě je také maximální make-up , protože vážně … nemůžu řídit nic víc než tohle.

REKLAMA

Toto dítě mě dělá cray-cray !!!!

Nosil jsem výrobky zde v některých módě nebo jiném Docně denně za posledních dva týdny (jako když jsem ve spěchu, přeskočím highlighter a Bronzer) a v závislosti na tom, kolik času mám A co jsem v náladě, můj make-up mě bere kdekoli od 5 do -5 minut.

Většinou se ostatní prvky mého vzhledu neměly mnoho, s výjimkou barvy rty, která se hodně lišila, a když se nemohu rozhodnout o barvě rty, já jen hodím na narůžovělém Nude ‘Příčina Je to snadné, víš?

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Co se děje ve směsi …

Nuxe Reve de Miel Balm

Becca podsvícení prvotřídní filtr

MAC Slepý C tónovaný krém SPF 30 v médiu plus

MAC mineralizuje Skinfinish přirozené v střední opálení

Urban Decay Nahý Skin Corealer ve středně tmavém teplu

Urban Decay Wow Beater v neutrální hnědé

Anastasia Beverly Hills Clear Brow Gel

Chanel Le Volume de Chanel v černém

Chanel Stylo Yeux vodotěsný v 88 noir intenzivní

Nový Tarte Tartelette v paletě Bloom (noste Smarty kalhoty a Jetsete na víčkách, a Smokeshow jako oční linky na mých řadách horních řas)

Rimmel přírodní bronzer v slunci bronz

Přesýpací hodiny Okolní osvětlení prášek v zářivém světle

Mac Sheertone červenat opatrně

Mac Cremeshen Rtěnka pouze vy (z nové Ellie Goulding Collection)

REKLAMA

Takže v poslední době byla moje minimální make-up rutina. Co je tvoje? Vsadím se, že jste talíř TJ je tmavé čokoládové hvězdy, je to jednodušší než moje, lol!

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *