Make-up, stejně jako odvolání blog pondělí hlasování, sv. 573

Co jsem udělal minulý víkend …

Takže … Jaký je pondělní průzkum?

Výborná otázka! Není to v kontrastu s jeho názvem, skutečný průzkum, jako s bitovou tlačítky. Je to jen seznam pěti mnohem více nebo méně náhodných problémů, které jsem publikoval na tomto blogu každý pondělí ráno pro minulé kvadrilliion let (od roku 2007). Líbí se mi čtení vašich odpovědí, stejně jako pomáhá mě dostat můj týden na skvělý start.

1. Jaká jsou jména vašich furbabies, stejně jako přesně, jak získali své monikery?

“Tabs” je krátký “Fussy Tabby”, což bylo prvním jménem, ​​které jsme mu poskytli, že si vydělal, nicméně to nestřelilo. Na chvíli byl také “ft” (dále zkrácen z “Fussy Tabby”), stejně jako to morphed na záložky. ”

2. Použili jste někdy hvězdnou vůni, stejně jako kdyby to tak?

Použil jsem pár … nemůžu se smát! Málo z nich je docela dobré. Opravdu jsem se mi líbil Britney Spears ‘Midnight Fantasy, laczled Britney Spears One. Použil jsem to nábožensky na pár měsíců.

3. Vaše oblíbené / nejméně preferované druhy sýrů?

Oblíbené: Fresh Mozzarella, Brie, stejně jako jakýkoliv typ čedar s kousnutím. Oh, stejně jako smetanový sýr. (To se dokonce počítá jako sýr?)

Nejméně oblíbené: Swiss … I když se mi líbí otvory, jít postava. prostě ne chuť sám. stejně jako jakýkoliv typ wimpy, mírný čedar.

4. Jste skvělý prodejce?

Přítelkyně, mohu nabídnout kočky k šílené psí dámě.

5. Kdo dělá nejlepší tužku?

V tuto chvíli jsem částečná k tomu, abychom v tuto chvíli. Ne také kruté, zůstávají navždy, má hubenou twist-up myšlenku, takže tahy vypadají jako skutečné vlasy obočí. ??

Jídlo Amnesia je věc

Dobré ráno přátelé! Doufám, že jste měli hloupé velikonoce. Potěšen pondělí, taky! Strávil jsem včera vaření, jíst, visel ven, stejně jako nevěřit o počítání sacharidů, ha ha ha! Bylo to skvělé.

Nepravděpodobně jsem neměl velký čas, abych se připravil na velikonoční jídlo, takže jsem skončil dělat spoustu přesně stejných pokrmů, které jsem udělal poslední Velikonoce, ještě těžké Nikdo v mé domácnosti se zdálo být na paměti, že jakýkoli typ z nádobí se opakuje, což je v pořádku se mnou, protože pokud se tato potravina amnézie vyskytuje ročně, stejně jako mohu udělat přesně stejné pokrmy, stejně jako znovu, bude to vždy jako nová zkušenost. ?

Pečená drůbež i brambory
Udělal jsem pečenou drůbež, stejně jako rozmarýnové brambory jídlo z Laury v kuchyni, která byla opravdu jednoduchá, stejně jako lahodná. Vyzkoušejte to někdy! Není to ani skutečně speciální misky. Je to jako dětská jídelna, ale je to pro společnost skvělé. Side dělal kukuřičný pudink z jednoho z preferovaných míst – recept plech jí.

REKLAMA

Kukuřičný pudink
Co jiného? Ach! – Corned hovězí maso, stejně jako zelí, protože ta táta touží. Udělal jsem to s mým okamžitým hrncem, který mimochodem jsem se dostal do toho, kdy znovu. Nepoužíval jsem to už dlouho, stejně jako nepamatoval jen tak přesně, jak neuvěřitelně nabídka, která vaří maso.

Instant hrnec korlovaný hovězí maso i zelí
Dezert. Ha ha. To je normálně moje preferovaná část, že? Letos jsem však rozhodl, že jsem měl hodně, takže jsem se musel trochu vytáhnout. Stejně jako jsem byl lákat, abych si udělal mrkev dort, dostal jsem předem vyrobený dezert stejně jako doktore. Takže jsem dostal tvarohový koláč z obchodník Joe, stejně jako udělal domácí jahodová glazura jít na vrchol.

Glazura byla vítězem. Udělám to znovu. Nicméně tvarohový koláč? Nikdy nezávisí na TJ, aby váš tvarohový koláč pro zvláštní příležitost, NUH-Uh. Tvarohový koláč byl hustý, bez příchutí, stejně jako člověk! — the part of me that likes quite food photos was type of aggravated that a person half of the cheesecake crust was lopsided, as well as the filling was collapsed around the edges… It was straight-up ugly, so yeah, if you want something quite to pop in your feed, don’t depend on a TJ’s cheesecake to take care of that.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

These two goofballs (my sibling as well as coywolf) are peas in a pod.
Thank you for putting up with my food talk! ? I understand it isn’t makeup or skin care, however it’s kind of associated in that it’s likewise innovative as well as normally visual at the exact same time. You’re just not putting everything over your deal with (most of the time). You’re putting in your tum-tum.

It’s a new week, as well as the sun is out. That always helps, doesn’t it? I hope you’re feeling refreshed as well as hopeful.

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

REKLAMA

Karen

P.S. Zájem! Právě tady mají kopírovat / vložit s odpověďmi v komentáři. ozvu se ti brzy.

1. What are the names of your furbabies, as well as exactly how did they obtain their monikers?
2. have you ever used a star scent, as well as if so, which ones?
3. Your a lot of favorite/least preferred kinds of cheese?
4. Are you a great sUbytování?
5. Kdo dělá nejlepší tužku?

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *