5 věcí, které miluji o tekutých očních očních hodinách

z řasenky hůlka: Saie řasenka 101, Ilia Color Haze multi-užívání pigmentu v pokušení, Ilia čisté linie gelová vložka v soumraku a Ilia kapalný prášek chromatický ozubený odstín fresku
1. Roztomilý balení.

Navíc, pokud nějakou zvláštní shodouidovanou potřebnou k obraně se obhajovat pouze obsah make-up tašky, mám pocit, že chucking tekuté oční stíny Ilia se všemi by mohly udělat mnohem více škod než pánev Mac měkké hnědé, víš? Těchto trubic je nějaká váha!

Vzácné odvolací tekuté oční stíny v téměř neutrálu
2. Máte tak spoustu možností.

Můžete ji udržet základní a jen nosit jediný tekutý stínový stín, jak je na víčkách, nebo můžete dělat věci jemně komplikované vrstvením jiných kapalin, krémů, tužek nebo práškových stínů na vrcholu, aka, příběh mého života. Kolikrát jsem si řekl: “K-Dawg, jen budeme používat tuto matnou tekutou Taupe a říkáme to den,” jen aby se změnil v celou věc s kočičí linicí, třemi odstíny v záhyb a rozmazaná dolní řasa? TAKÉ. MNOHO.

REKLAMA

Prošel jsem fázi, když jsem byl opravdu do těchto tekutých stínů putováním krásy
3. APLIKACI KIDOVANÝCH DOO nohou.

Vážně, proč je pocit doe nohy na mém víku tak uklidňující? Je to jako mít malý bunny tlapa láskyplně pohladit můj obličej. Jsem také velmi vděčný za přesnost, že Doe Foot nyní nabízejí, když moje víčka dostávají mnohem více kapucí zdánlivě do druhé. Musím být velmi opatrný, kde v těchto dnech umístím svou barvu a doe noha z tekutého stínu používá mnohem více kontroly než kartáč načtený s práškovým stínem.

Miluj mě nějaký taupe! Mimochodem, to je chanel pouštní větrné tekuté oční stíny.
4. Eye Primer? Co je dokonce?

Jako někdo, kdo je nadšeně opotřebovaný oční make-up pro hodně jejího života, musím říkat, že v posledních 10 letech se tekuté oční stíny právě dostávají lépe a lépe, pokud jde o dobu opotřebení. Vzpomínám si v ’90. a brzy Aughts, jak by to jen zmizelo z víček do nějakého tajemného make-upu černá díra. Teď je tu spousta dlouhých tekutin, které vydrží z ranní “til noci. Je to slavné!

5. Existuje tak spousta povrchových úprav a barev z!

Matte, Satin, Shimmer, a Oh, všechny jasné, neutrály a vše mezi nimi. Možnosti jsou nekonečné!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Co milujete o tekutých očních očních hodinách a které z nich jsou vaše oblíbené? Moje jo-k odstínům je pozdě Ilia freska (satiny taupe) a vzácné odvolání téměř neutrální (teplá růžová béžová).

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

REKLAMA

Karen

P.S. Ahoj příteli! Jak to jde? Byl jsem hluboko v projektu v práci s termínem, který je hned za rohem (tento pátek), takže jsem byl nalepen na židli. Věci byly na tomto konci v pořádku, i když mám major 2020 flashbacks ideální, protože Omicron je v našem krku lesa. Děláme všechny věci, které jsme se obrátili do té doby před dvěma lety předtím-předvídat škola vypínání, objednání potravin online, vyhýbání se zaneprázdněnými místech, zoufale hledáním papírových ručníků … Stejný Sh * t, jiný rok. Povzdech. Žijeme ve speciálním čase v historii, to je jisté!

Zůstaňte zdravý, zůstaňte v bezpečí, zůstaňte báječný.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *