Neděle s kartami kočka, make-up, stejně jako odvolání blog maskot, sv. 686

Když věříme o ikonách průmyslu, paragoni industrializace, jeden název často hozen kolem: Henry Ford. On revolucionalizoval svět masové výroby se sestavou dopravníku.

No, to je vše v pořádku, stejně dobře, nicméně v kočkovém světě je jen jeden kapitán průmyslu, stejně jako to bylo záložky. Založil kočičí módu produkující do dvacátého prvního století, posilování výroby se svými spoustou technologických pokroků z malých obchodů sešívání, která vytváří několik oděvů každý den na rozsáhlé automatizované továrny, které vytvářejí nespočet kusů kočkového oblečení za hodinu, všechny z nich bezchybný kvalitní.

REKLAMA

Některé kočky stejně jako lidé uvádějí všechno začalo se světoznámým podzimním kočkovým šátkem, který vidíte …

Bylo to s tímto šátkem, že záložky se objevily své výrobní zařízení z několika jednotek den do tisíců, stejně jako v listopadu 2015 koček v každém městě napříč Amerikou, jakož i po celém světě ho houpala.

Rosie.

Vzhledem k tomu, Rosie převzala jako hlavní kočičí policista záložek kočkového průmyslu, LLC, ona přináší tuto dědicku. Kočky kdekoli mohou vyrazit na jejich regionální petco nebo nordstrom, aby dostali jeden z vlastních – po celém světě.

Stejně jako Tim Cook Po Steve Jobs, Rosie je zaměřena na zvýšení účinnosti, stejně jako škálování, stejně jako vzhledem k tomu, že je převzata, obchod se ztrojnásobí výdělky!

Video PlayerHTTPS: //makeupandbeautyblog.com/wp-content/uploads/2021/11/rosiescarffall_2021.mp4

00:00
00:00
00:00

REKLAMA

Jak můžete říct, velikost pokračuje na hodinkách.

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *