Bangs: yea nebo nay?

Vše o bočním rozmítání (to je přesýpací hodiny Femme Rouge rtěnka v horečce na mých rtech, mimochodem!)
Citovat fantastický ricky Martin, “ona bouchne, ona bouchne …”

Nic “jako trochu ricky Martin začít ráno.

REKLAMA

Dobré ráno!

No, zacházel jsem se dostat svou kořist na běžeckém pásu včera večer, stejně jako tam, kdy se tam na krátkou dobu udržet (malé vítězství, že?), Stejně jako když jsem se zamíchal po dospívajícím snu Katy Perryho, několik čerstvě Shorn Side-Swept rány unikly z mého ohonu, který mě přemýšlel …

Bangs.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Už jste někdy měli “dělat s pozoruhodnými rány? Když jste o tom přemýšleli, jste se ocitli vůbec?

Byl jsem. Je to obrovská změna, stejně jako musíte nabídnout s novými vlasovými produkty, oříznutí zpět, když budete cvičit, stejně jako pak je rychle pěstovat, když se cítíte o další změnu. Mohou to být spíše závazek.

Bob, třesky, stejně jako růžové pruhy, cca leden 2012
Vypadá to, že rány jsou něco, co jste buď nebo nenávidíte.

Výbuch z minulosti … lloyd Vánoce.
Jsem pevně v bangech “yea” tábor, stejně jako v průběhu let, měl jsem celou řadu bangů – jako ’80S-styl obrovské vlasy medvěd, lloyd vánočních rány, stejně jako mé současné boční Bangs. Věřím, že jsou zábavné, stejně jako se mi líbí metoda, kterou zarámují obličej.

A co ty? Jaké je vaše nastavení na bangech? Líbí se vám, em nebo nenávidět ’em? Nebo jste nestranný, když přijde na rány? Dotazující mysli chtějí vědět.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

REKLAMA

Karen

P.S. Šťastný úterý, kotě. Nemůžu být také touto odpoledne, protože mám menší zdravotní léčebný postup uspořádaný pro 1 p.m. v nemocnici. Není nic obrovského vůbec – jen trochu boo-boo na lokti, které se nezléčilo, ale měl bych být ve stejnojmenném, stejně jako z nich ve dvou záběrů ocasu mourek.

Doufám, že je vše v pořádku ve vašem rohu světa. Uvidím tě brzy. mít nádherný den.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *