Kolik make-upu jste nosili ve své vysoké instituci senior portrét?

17, stejně jako plný Sass
Věřil jsem o tom druhý den od Chelsea, stejně jako já (ona komentuje právě tady na blogu! Mluvení o make-upu jsme použili v našich vysokých instituci senior fotky.

Díval jsem se v nedávné době, stejně jako já nevěřím, že jsem používal jakýkoliv typ korektorů vůbec … Byl jsem tak nepoužíval dvě věci, které nosím denně teď – vlastně, tři věci, které nosím každý den.

REKLAMA

Nedokončil jsem obočí (jsou naprosto nedotčené), žádné korektory (hrůza, lol!), Stejně jako žádná řasenka.

Jako co?! Kdo jde pro svou vysokou instituci senior obrázky bez jakéhokoliv typu řasenky? TATO DÍVKA.

A líbilo se mi make-up zpět. Nechápu, co jsem přemýšlel.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Jsem si docela jistý, že jsem měl na bitové nadaci, stejně jako nějaký prášek, protože to je to, co jsem udělal zpátky, stejně jako já věřím, že jsem také užíval červenat …

Měl jsem tento stín – věřím, že je to Covergirl – to byla tato broskvová hnědá matná, stejně jako rty!? Legrační věc je, že barva je něco, co bych teď naprosto nosil. Je to matná měděná červenohnědá. Chci si, abych si myslel, co to bylo … Věřím, že to byl buď Revlon nebo Covergirl.

Skoro jsem nenosil ty nadměrné perlové náušnice. Mám rád příslušenství, ale obecně nejsem obrovský módní šperky osoba (i když mám své fáze), stejně jako moje máma, která žije pro šperky, byl jako, “musíte nosit nějaké šperky. Musíš.” Opustila mě několik možností, ze kterého si vyberete, stejně jako jsem skončil popadl, co bylo nejblíže, což se vyskytlo být nadměrné perlové náušnice, ani skutečně věřit, že přesně tak, jak by tyto fotky splňovaly do mého stáří, Lol!

Když se na tuto fotku dívám, náušnice byly typu velkých, že?

Jaký make-up jste nosil ve své vysoké instituci senior portrét? Pamatuješ si? Byl jste plný glam? Nosili nic než balzám na rty? Byl jste vůbec používat jakýkoliv typ make-upu? Dovolte mi pochopit v komentářích.

REKLAMA

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

P.S. Happy Hump Day!

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *