V případě pochybností, červený ret out

Standardní problém #Ootd
Velké polibky pro vás, Stila Beso, vždycky je tam pro americké milovníky make-upu, kteří aplikují rtěnku na poslední chvíli v autě pomocí zpětného zrcátka před útokem do práce. Děláte to snadné vypadat jako my, víš … vlastně měl naši jednání společně. Lol.

Přítel, předpovídám, že by to mohlo být vaše nová výchozí matná červená barva rtů (pokud to není jeden z vašich favů již), protože BESO je neprůhledná. BESO je hladký. BESO má okouzlující kapalinu-y texturu a začíná krémovou a hladkou. Ulehčuje se po rtech a kolem okrajů, takže jste absolutně nepotřebujete vložku na rty.

REKLAMA

V podstatě je to zcela bez špatného druhu dramatu.

Měl jsem tři masivní šálky kávy, než jsem to včera včera, v autě (my pracujeme delší hodiny v pekárně v tomto měsíci kvůli ročnímu spěchu dovolené košíčky), a dokonce i když mé ruce vibrují vysokou frekvenci kvůli Veškerý kofein, byl jsem ještě snadno schopný malovat tento ret za minutu.

Řekni, co?!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Ano, dostanete jasně červenou matnou rtu, který se pohybuje, jak se usmíváte a smát se svým dnem (doufám). Tento konkrétní růže trvalo tvorbou 600 cukrových cookies.

Mwah, Stila Beso!
A pokud jste náchylní k vločce na rty, jako jsem já, znepokojení ne, protože tato lippie také neodejde vaše rty.

Můžete taky nosit něco na očích s BESO. Je to velmi družstevní barva. Šlehl jsem tento matný Taupe víko s ViseArt neutrální paletou, aniž by se mi pomyslelo a prostě šel s ním.

Když děláte oční make-up v rozostření …
Obvykle používám BESO s nějakým typem neutrální oční stíny, ale také funguje dobře s barevnými víčky.

Ve skutečnosti máme dovolenou posypeme mix na pekárně, že jsme používali na glazované cukroví cookies … je to směs zářivě červených, zelených, fialových a šedozelených sypání a myslím, že barevná paleta by naprosto pracovala pro vzhled make-upu – Teal, modrá a fialová na víčkách s červeným rtem.

Make-up inspirace?
Nejsem 100%.

Ostatní (poněkud) klíčové položky poznámky

Vzhledem k tomu, že jsem byl první v pekárně včera v zadní části domu, musím si vybrat hudbu … takže jsme narazili ’80. let zasáhlo celý den (jsme také stravovat’ 80s párty, takže jsem cítil, že je to vhodné ).

Slyšel jsem tak spousta písní, které jsem neslyšel ve věku!

Nevím proč, ale jsem důsledně šokován, jak moc jsem přesunut Phil Collins písní …

Kdo je sakra billy, stejně?

Dokonce i po všech těch letech, stále nemám ponětí, o čem je tato píseň …

REKLAMA

Pokud se můžete rozebrat Sussudio pro mě, opravdu bych to ocenil … Mluví o ženě s neobvyklým jménem, ​​že má rozdrcení, že?

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *