Nejnovější nákupní nákupy

Nejnovější tah!
Uvědomuji si jen teď, když jsem ještě nekoupil jednu kouzlo, kterou jsem vlastně potřeboval koupit tento týden (Elia Eyeliner nahradit ten, který jsem skončil). Stále jsem to nedělal Sephora. Povzdech. Podařilo se mi dostat nějaké věci na cíl a ULTA nahradit další položky, které běží nízko!

SIDE POZNÁMKA: Zatímco jsem byl v včera v Ulta, zaslechl jsem matka říkat své dospívající dci, že ona byla hotová a že 45 minut bylo dostatek času vyzvednout lak na nehty, a oni potřebovali jít, jako teď, teď. Ahhh! Bude to někdy mě a Connor?

REKLAMA

Anywho, koupil jsem láhev Zoya odstranit + (pracuje skvěle na třpytí) a oleje čistící prostředek, který je pro mě nový, tula pleť #nomakeup doplnit čistící olej. Snažil jsem se to včera v noci a myslím, že bych to mohla vrátit. Nebylo to bodné oči (yay), ale poté, co jsem ho opláchl, oči mi cítily suché a trochu svědění.

Upřímně, nevím, proč se snažím o nové čistící oleje, když vím, že DHC jeden je bomba tečka com. Víš, jak to je, když jste, když jste šarm Lover; Možná už něco je skvělé a funguje to, ale vždycky jste na lovu najít další nejlepší věc.

Na vlasy. Chtěla jsem chvíli vyzkoušet funkci kouzla, takže jsem konečně popadl několik věcí z cíle z vlnité vlasy linie: šampon, maska ​​vlasů, dva z boosterů (jeden pro tepelnou ochranu a jeden pro boj proti frizz ) a léčba v příjmu.

REKLAMA

Zakoupili jste něco v poslední době?

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *