Co jste v poslední době využívali do prádla vaše vlasy?

Ve dnech, kdy opravdu využívám něco, co není suchý šampon, používám pár věcí z Carolovy dcery: jejich kuchařské mléko čistící kondicionér, který používám jako můj “šampon” (vy Může to objevit na cíli asi za 12 dolarů na láhev), stejně jako jejich vlasové mléko originální opuštěný hydratační hydratační (také asi 12 dolarů na cíl), které používám jako můj kondicionér.

Moje vlasy jsou dlouhé, barevné, zvlněné, stejně jako přirozeně suché – mé prameny, stejně jako mé pokožky hlavy – stejně jako suchost je ještě horší v zimě, takže jsem se snažil zabránit jakémukoliv typu výrobků, které mohou strhnout bez vlhkosti Moje vlasy mají.

REKLAMA

Hledám produkty, které se dostanou zpátky vlhkost do mých vlasů, stejně jako se nevyvíjejí tolik jako pěna pěna.

Oh, stejně jako já Stejně jako já více teplého stylu v zimě, což je ještě jeden důvod, proč se mi líbí využití čisticích kondicionérů, stejně jako dovolené, protože se zdá, že pomáhají mým vlasy udržet více vlhkostí, stejně jako proti většímu poškození provedeno z vysoušeče vlasů, stejně jako kulaté železo.

Mít velký den vlasů
Používám tyto produkty jednou, nebo možná dvakrát, týden ve sprše, stejně jako pak využít suchý šampon (živý důkaz!) Na jednotlivé dny na osvěžení mých kořenů.

Pokud se vaše vlasy vyskytují být na sušičkové straně, jsem celozrnný navrhl ty dvě kočárky dětské produkty. Ze mě dostanou dva obrovské oleje. Vzhledem k tomu, že jsem začal běžně využít o měsíc, stejně jako půl, moje vlasy jsou v nejlepším zimním tvaru, je to za chvíli … takže je stále suché, avšak je to ještě mnohem méně suché než obvykle na zimu.

REKLAMA

A co ty? Co jste v poslední době využívali do prádla vaše vlasy?

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *