Tyto laura mercier barvy lakovny tekuté rty barvy nejsou rychlé sušení … což je v této situaci dobré!

Laura Mercier Mercier Paining Lis tekuté barvy rtů, 28 dolarů
Um … ale program jsem nemohl opustit Sephora včera v noci bez popadení alespoň některých vzorníků. Rozumíte mi také stejně dobře.

Jak jsem dělal obvyklé kola v obchodě po ulici (vždy začínám v levém rohu předními dveřmi, stejně jako tehdy meandr counter-ve směru hodinových ručiček), laura Mercier malované lakované praní tekutých rtů ($ 28 každý) mě zastavil v mém Aspca dodávky.

REKLAMA

Bonjour, Laura! J’adore světlé rtěnky.

Zleva: okvětní lístek růžová, červená cihla, korálový útes, vermillion červená, zlatá broskev, fuchsie mauve, nahý vzrostl, stejně jako orchidej růžová
Lauraova nová řada lehkých tekutých tekutých rtěnků je nyní nabízena v devíti živých, deme-matných odstínech – Rosewood (růžová hnědá), okvětní lístek růžová (teplá růžová), červená cihla (červenohnědá), korálový útes (růžový korálový), vermillion Červená (oranžová červená), zlatá broskev (bledá broskvová růžová), fuchsie mauve (švestka), nahý vzrostl (narůžovělá hnědá), stejně jako orchidejová růžová (červenishčí růžová).

Vzorník zleva z růžové dřevo, růžová růžová, červená cihla, korálový útes, vermillion červená, zlatá broskev, fuchsie mauve, nahý vzrostl, stejně jako orchidej růžová

Tak jsem šel po obchodě asi 30 minut s vzorníky na mé paži, kteří se snažili hrát skvěle, když jsem nakupoval kolem, ale to, co jsem opravdu dělal, bylo vidět, jestli se vzorník budou pohybovat vůbec, když se suší.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

To, stejně jako já jsem si nemohl vybrat mezi korálovým útesem, stejně jako nahá růže …

Rozumíte přesně, jak po několika minutách se některé tekuté rtěnky nevytrhnou? Stejně jako inzerát na něčí, přísahám, že by mohli rychle zůstat na kůži na dny. Nicméně, ty tekuté rtěnky mohou být docela sušení na mých rtech, takže jsem si přál, abych zjistil, jestli by Laura bude kaváta vůbec na mé paži, která by byla v této situaci skvělou věc.

Oni dělali! Prstoupil jsem prsty na vzorníky, stejně jako vzorec stále cítil trochu mokrý. Vzorník také rychle přišli s rutinním make-up čističem, když jsem dostal dům (nepožadoval jsem jeden olej), takže si nevěřím, že tyto rtěnky budou stejně výrazné sušení.

Skončil jsem, že jsem si nemohl vybrat na barvě, takže jsem opustil obchod bez toho, aby jeden domov. Jdu na to ještě jednu noc, stejně jako pak uvidíme … to je to, co někdy dělám. Jestli chci zítra ještě jeden, vrátím se.

REKLAMA

Můžete objevovat všechny devět of Laura $ 28 malované lakované lakovacích barevných barev na Laura Mercier Counters, Sephora obchody stejně jako online.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *