Minimální moderní tvarování s obsahem pro EverS pro Shaping Collection

Jednou z inscome pro formování palet (45 dolarů každý, nabízený v Pro # 20: Lehké Skinty, # 30: Střední Skinty, # 40: Tan Skintones jako stejně jako # 50: tmavé skintoes)
Zavolej mi blázen, nicméně z nějakého důvodu konturování mě váže k klasické sochy.

Věřte mi, chápu, že jsem trochu divný, ale je tu něco zvláštně sochařského o sledování make-up umělců aplikovat hluboké odstíny v dutinách dohody, stejně jako rozjasňující odstín na vysokých bodech, aby se míchaly a vytvářely konturovanou tvář. Stejně jako čestně, i když se mi líbí pozorovat přesně, jak se koná, co se schází rozsáhlý kontur, není pro mě denně pro mě.

REKLAMA

Make-upu navždy produkoval řadu produktů ideální pro profesionální, stejně jako obrysový nováček podobný: Collection Pro Shaping Collection. Každá snadná seskupení, snadno použitelný výrobek byl vyroben s ohledem na to, aby se zabývaly zdůraznit, aniž by to bylo přetížení.

Hvězdy kolekce jsou profesionální řešení s paletami (každý $ 45) nabízený ve čtyřech barevných combosu zcela věřil, pokud jde o hloubku pro různorodé pleťové tóny.

Ze správné pravice, každá kombinace nabízí zmenšující stín, matný obrysový stín, iridescentní zvýrazňovací stín, stejně jako pop hladiny pro jablka tváří. Spíše než se rozhodnout o obtížném práškovém vzorci, každý z obsahu pro všechny čtyři odstíny jsou krémové, stejně jako stavitelné, což znamená, že jednotlivec je schopen řídit svůj vlastní osud. Obrysové stínové buffy přidat přírodní stíny, zatímco ostatní jsou podobně jemné na kůži. Vhodné pro čerstvé fanoušky světelného konturování, Palety pro Shaping vám poskytnou cokoliv, co je potřeba na jednom místě.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Make up pro EverS for Shaping palety (vlevo doprava): 20, 30
Make-upu navždy zahrnoval spíše netradiční tvarovací produkty ve sbírce nabídnout jemné tvarování pro rty i obočí.

Pro tvarování tužek pro tvarování (27 USD) jsou jedna část satinovaná rtěnka, jedna část perleťová krém-k-prášek zvýrazňovač, stejně jako je určena k přidání objemu do specifických oblastí vašich rtů.

Ačkoli se kombinace může zdát jako jeden trik poník, zvýrazňovač může být použit buď přes, nebo pod, rtěnka, která produkuje jiný účinek, stejně jako umožňuje náročné intenzitě založené na vlastní preferenci. stejně jako později.

Make up pro vůbec má také chytře spárovat na obočí tužku s podobným světlem zvýrazněným práškem (a spoolie!), Aby vyráběl sochařské obočí v jednom tříbarevném nástroji. Co se týče oboru, pro tvarování tužky (27 USD) jsou neuvěřitelně cestovní stejně jako přátelské, stejně jako cokoliv, co vyžaduje produkovat perfektní oblouk je na dosah ruky v jedné kompaktní trubce.

Make up pro vůbec pro tvarování rtů i obočí (shora dolů): 10, 11, 40, 50, 40, 30

Make up na EverS Shaping Highlight Wand

Make up pro stále pro formování rtů i obočí (vlevo doprava): 10, 11, 40, 50, 40, 30

REKLAMA

Mám jednu kvilku, stejně jako jeden mluví sám s designem aplikátoru plstěného hrotu. Ačkoli to není problematický jako prvek produkty pro tvarování pro tváření, když se používají ke středu rtů po využití rtěnky, plstěný hrot se zbarví rtěnkou, stejně jako pak křoviny proti zvýrazňovači v balení. Díky tomu je těžší získat skvělou výnos se zvýrazňovačem na budoucích aplikacích, stejně jako jak můžete vidět z několika vzorníků níže, pokud si nepamatujete, stejně jako aplikovat ji na přídi Amorova přídavku po středu vašeho centra Dolní ret pro výrobu objemného poutu jako já (oops!), skončíte s rozmazáním barvy rty nad rty …

Poskytnuto, to je individuální chyba, ale obávám se, že nebudu schopen aplikovat zvýrazňovač k mému luku Amor v budoucnu od pobytu produktu, který nemůže být vyloučen z plstěného aplikátoru.

Make up pro EverS formující rty (shora dolů): 10, 11
Make-up pro EverS formující rty (shora dolů): 40, 50
Kde stojíte na konturování? Dáváte přednost těžkému vzhledu, nebo provést jemné vzájemné produkty ve tvořících pro EVER’S Pro Shaping Collection Charm k vašemu měkčí straně?

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *