8 minutes With Hayden Panettiere: The Nashville star Talks Makeup, charm as well as style

With Neutrogena charm Ambassador, actress Hayden Panettiere
I may or may not have come this close to asking Hayden Panettiere to balance with me when I interviewed her this afternoon. It was either that, or ask her if she would do some cheerleading moves with me.

Not that I’m a cheerleader… I just believed that may be type of rad. save the cheerleader, save the world?

REKLAMA

You may understand Hayden from this bit show she utilized to do called Heroes. She currently stars on the hit show Nashville, where she plays singer/country rock star Juliett Barnes. Hayden, who lives in Nashville now where the show is filmed, is likewise a Neutrogena charm Ambassador.

We chatted about her must-have charm products as well as a frightening thing called “tarantula lashes.” as well as I even got her to speak some Russian for me!

No, not as random as it sounds. She’s engaged to world champion boxer Wladimir Klitschko, as well as she’s discovering the language now.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

I didn’t have a great deal of time with her, however I completely delighted in every minute. She was truly down to earth as well as adorable as well as totally normal, which shouldn’t come as a surprise at all, however with the media nowadays as well as the method people are commonly portrayed, you just never know. She likewise has the most lovely skin.

Oh, hai!
Thanks for the concern concepts on Twitter as well as MBB. I tried to ask as numerous as I could.

Hayden Panettiere talks makeup, charm as well as style

Karen: I’m curious; have you noticed, like, exactly how is style right here in Nashville different from L.A. style? has it impacted your style whatsoever as well?

Hayden: The style in Nashville is quite laid back, as well as it’s likewise — it can likewise be type of hipster.

Karen: Hipster.

Hayden: Yeah, as well as funky, as well as I like the method the women gown here. You see a great deal of fun adorable bit gowns as well as bit boots, like what you’re using [she gestures toward my feline print dress, which I LOVE], however people tend to go a bit much more laid-back here.

I see a great deal of adorable hats, as well as I’m a huge fan of hats, so it’s practically type of enabled me to, um, re-embrace my personal style. since in L.A., I felt like I had to put a great deal much more effort into it, since you understand that you’re gonna be satisfied outside your front door with cameras, as well as the topic of conversation is going to be your attire or what you’re wearing, ya know, all that great stuff. So you get a bit gun shy.

I’ve always been much more of a tomboy as well as much more laid back as well as much more laid-back as well as comfortable. Over the years, I’ve certainly experimented with things, however it fits me here. It fits me here, ’cause it feels comfortable.

Karen: So what’s your daily makeup routine like? You discussed that you’re a tomboy, however are you more, like, minimalist makeup, or a glam girl, or somewhere in between?

Hayden: That’s one more thing that’s type of altered is that I’ve certainly stopped using rather as much makeup. I had times in L.A. where I wouldn’t wear any type of makeup at all, either, however when we went out to dinners as well as stuff like that, it was excellent to have fun with it, to gown up, to do much more makeup, as well as when you see that here, it’s quite unusual that you see large quantities of makeup here. It’s extremely natural, as well as I like that.

Can’t get sufficient of Hayden? inspect out Neutrogena’s all the time charm series, which includes Hayden’s hair as well as charm essentials, together with videos as well as extra tips.

I have certainly had my fun, as well as in some cases I’ll do a excellent nude eye with just a pop of red lipstick or, ya know, a much more smoky eye with a nude lip, however my day in, day out look is, ya know, mascara, as well as in the summertime, it’ll be mascara as well as a bit blush as well as lips, as well as that’s why one of my preferred products are these [Neutrogena] Moisturesmooth color Sticks.

[Yesterday] I had about 10 of these in the bottom of my handbag in every color you can believe of. We like to utilize them on our lips, however we likewise like to put them on our cheeks as well as utilize them as a blush, as well as it’s excellent since in some cases I don’t want to bring this huge purse, as well as I wanna wear, ya know, just shove my credit rating card, my I.D. as well as a bit touchup in my jacket pocket.

This is perfect, ’cause it’s two-in-one, and, I mean, it definitely fits in a clutch, like what we wear down the red carpet sometimes, ’cause all of us understand that those teeny small bags are not rather functional. They’re fashion, not function.

Karen: Oh, yeah. Do you have a preferred color from the MoistureSmooton je?

Hayden: Mám rád šťavnatou broskev. Posuňte? Posey je Duo Blush / Bronzer. Je tu také červeně červená, stejně jako tedy je prakticky jako plynu jeden, ale mám rád všechny. To prostě záleží, stejně jako je můžete vrstva, taky, opravdu snadno, jako, udělám nahý, stejně jako pak vezmu červeno-červené, stejně jako jít podél vnitřku mých rtů Zajistěte, aby se prakticky zdálo, že jste jen nasáli na popsicle nebo lízátko. Je to vynikající vzhled.

Karen: Musím to zkusit.

Hayden: Jo, je to skvělé.

Několik preferovaných věcí Hayden (zleva): Neutrogena make-up čistší čistící ručníky, neutrogenní výživné dlouhé oblečení make-upu, stejně jako neutrogenní hydrolomothotní tyčinky
Karen: Kromě vlhkých holí, co jste –

Hayden: stejně jako řasenka.

Karen: Jaké jsou vaše další must-haves – věci, které byste měli šířit, jestli byli vysazeni?

Hayden: No I typu takhle [Neutrogena Zdravý objem řasenka] Protože jsem blondýnka, takže mám blonďaté řasy, takže vypadám asi 12, když nemám řasenku. Nedovolí mě kdekoli! [Směje se], stejně jako je to pro mé řasy vynikající, protože hodně času nosíme falešné řasy po celou dobu dlouho, stejně jako je to tak sušení dát falešné řasy na, stejně jako pak, když je vytáhnete z tvého vycházejí řasy.

Velký obchod Mascaras vám poskytne tarantula, křupavé, křupavé řasy. Nicméně poprvé, kdy jsem byl opravdu schopen nosit žádný typ falešných řas, stejně jako na show, je to vysoké def, stejně jako můžete vidět. Pokud vám věnujete pozornost, můžete vidět, když jsem stejně jako když nejsem, stejně jako právě jsem přestal používat falešné řasy i během výkonových scén, protože mé řasy byly povoleny růst, stejně jako Dostali se opravdu silně stejně jako dlouho.

Karen: Vsadím se, že je to typ osvobození, aby je nemuse nosit. Mohou to být bolest.

Hayden: Znamená to, že mohou být výbuchem; Opravdu mohou, ale chcete mít možnost mít na výběr.

Karen: Jo, určitě.

Hayden: stejně jako tehdel toto věci [Neutrogena Dlouhý nosit tekutý make-up] zachránila mou pokožku, protože pracujeme na 12-16 hodin denně, stejně jako děláme výkonové scény nebo pocení, stejně jako pak jsme uvedení prášek Z čeho jsme leskli, stejně jako pak jsme dávat mnohem více základního make-upu. Získání make-upu do posledních 12-16 hodin je výkon, ale dlouhé opotřebení umožňuje mou kůži dýchat po celou dobu dlouhou, stejně jako já chápu, že je to zdravé pro mou kůži. Nemusím se obavy o mých pórů, které se dostanou jako ucpaný. S HD TV, jako je – všechno je v HD, stejně jako můžete vidět všechno.

Karen: Není to nepořádek.

Neutrogena výživné dlouhé oblečení make-up
Hayden: Můžete vidět každý pór. Nechcete vypadat, že máš libru, stejně jako polovina make-upu, kde je tlustá. Máme rádi make-up make-up vzhled, stejně jako vy chceš vypadat orosená stejně jako Glowy, stejně jako vy, chceš vypadat, že jste se probudili, stejně jako to je přesně to, jak se vaše kůže dívala.

Karen: Vaše kůže je krásná.

Hayden: Řekni vám díky. Vyzkoušejte to.

Karen: Máte nějaký typ dalšího tajemství péče o pleť? Existuje nějaký typ jiných produktů péče o pleť, který slibujete?

Hayden: Tento – [Neutrogena Triple Repair Work Care System] změnil mé vlasy, protože je to tak vlhké. Odjel jsem si vlasy, protože to bylo tak poškozené. Musel jsem začít od začátku. Nezjistil jsem to [trojnásobná oprava].

Nevadí mi to poskytnout [moje vlasy] velkoplošné oříznutí, stejně jako začíná čerstvé. Je to přesně to samé. Pocíme. Moje vlasy jsou velmi kudrnaté, takže ty kadeře začínají vyskakovat, takže to zase dělají, že jste znovu nahlédli, dáváte to znovu, dáváte sprej na to znovu, stejně jako to skutečně opravilo vlasy, aby zajistily že to není tolik frizz. Nevyrazuje to tolik, stejně jako je hladké, stejně jako nám poskytuje vynikající základ pro práci. Opravdu prádlo mých vlasů mnohem víc běžněji, protože chápu, že je zdravější, aby ho znovu infuzí vlhkostí.

Nová neutrogena trojnásobná oprava pracovního šamponu, kondicionér, jakož i ponechání
Karen: Když už mluvíme o vlasy, existují nějaký typ chyb vlasů, které litujete? Stejně jako …

Hayden: Jo, zemřel jsem vlasy hrozný odstín červené, ohavný odstín červené. [Směje se] Můj přítel mi volá mrkev. Myslím, že to bylo zábavné jako dvě sekundy, stejně jako když to začalo vyblednout to otočil nejzajímavější stín pomeranče.

Mám na mysli uspokojení rodičů mého chlapce, stejně jako jeho matka poprvé, stejně jako já byl mezi – v posunu od červené zpět do blondýny – stejně jako jsem se objevil jako calico kočka! Bylo to tak neatraktivní, stejně jako v tomto bodě nemohli mluvit nějakým typem angličtiny, stejně jako jsem nemohl mluvit nějakým typem ruštiny. Řekl jsem mu: “Řekni jim, že moje vlasy nejsou takové. Prosím, nechte ji vědět. “Směje se] Ne, že se starali, nebo byli JUdging mě založil na mých vlasech, ale já jsem byl tak nejistý. “Nechte ji pochopit, že jsem uvedl, že v bitovém segue v rozhovoru. hodit to tam.

Karen: Zjistíte, že teď mluvíte ruštinu? Můžete mluvit nějakým typem ruštiny?

Hayden: Můžu. Teď můžu mluvit trochu ruštiny.

Karen: Uveďte něco v ruštině?

Hayden: [co se zdá jako ruská] mám rád neutrogenní. [Smějící se]

Karen: Takže jste připraveni na tvrdé věci?

Hayden: Oh, jo.

Karen: OK, rtěnka nebo lesk?

Hayden: Vyberu si rtěnku.

Karen: kouřové oči nebo okřídlené vložky?

Hayden: kouřové oči.

Karen: červené rty nebo nahé rty?

Hayden: červená.

Karen: Glitter: Opravdu nebo ne?

Hayden: Ne.

Karen: Dobře! [Smějící se]

Hayden: Líbí se mi také nahé rty. Myslím, že nikdy neuděláš kouřové oko s červenými rty. Musíš vybrat jeden nebo druhý.

Karen: Cítím se, že bys to musel být vysoce módní.

Hayden: Jednou jsme ho otřásli, ale používal jsem Leopard.

REKLAMA

Karen: No, tam jít! [Smějící se]

Děkuji, Hayden stejně jako neutrogeni!

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *