MAC 240s: můj oblíbený čistý pro přesnou dohodu s umístěním prášku

Mac 240 s! Využím to každý den.
Obecně se snažím nosit holé minimální množství obchodu s práškem, který můžu dostat pryč, protože když jsem stohoval, věřím, že to vypadá starší. * Le povzdech * Nicméně i když nemám nenoste ton, stále rád nosím některé od it 1) Mellows z mých pórů, 2) Nastaví můj základ / korektor, takže vydrží déle, stejně jako 3) snižuje záblesk na vyzařovacích místech.

Technicky, můj fave prášek Clean Du Jour je velký oční míchací kartáček, Mac 240s ($ 34). Je ideální pro to, že “jen dostatečný prášek však ne také moc” vzhled, který se mi líbí, stejně jako se mi líbí tvar stejně jako velikost. Je to jako xxl zúženým míchacího kartáčku, takže je užitečné pro použití tenkého závoje produktu přímo ve středu čelního čela …

REKLAMA

Stejně jako po stranách mého nosu (které mají tendenci být lesklé).

SIDE POZNÁMKA: Pokud chcete obrys, může být toto čisté, může být také použito pro konturování.

Stejně tak jako s využitím tohoto čistého k nastavení korektorů, stejně jako nadace pod mýma očima, kolem základny mých nozder, stejně jako moje ústa.

A nakonec je to také vhodná pro oslání gradientu podél okrajů červenat, stejně jako bronzer na tvářích.

REKLAMA

240s je trochu obtížné najít, je však stále nabízen na webových stránkách Macy. Uchopte to, pokud máte šanci! Stejně tak budeme hledat Dupes, stejně jako prosím, dovolte mi pochopit, jestli zjistíte.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *