Čerstvý pátek: míchání se cítí dobře s super měkkými štětinami v tomto novém krutost-bez veganské make-up štětce

série MBB “Fresh pátek” se podívá na nové značky krásy (a ctihodné značky OG, které jsou pro mě nové) . Objevme nový make-up!

Jednou z problémů, které jsem měl s některými syntetickými make-up kartáče, je to, jak tuhé štětiny jsou, ale to není problém pro kartáče, které jsem se snažil od adesign, nová make-up kartáčová linka exkluzivní k Amazonu. Šikmý puntingový kartáč, pro jednoho, je tak měkký, že se cítíte, jako byste se dostali k kotci polibky. Někdy budu sedět u mého stolu jen třením celého obličeje. Pokud měkký je to, co chcete, měkká je to, co dostanete s těmito krutost-bez veganských kartáčů.

Linie je krása GrainChild z Anisa Telwar Kaickicker of Anisa International (Forbes nedávno jim dal výkřik jako jeden z nejlepších malých firem 2018). Mimochodem, ANISA dělá kartáče pro některé z největších značek krásy venku (Estée Lauder, NARS, Sephora, Mac, Hourglas, La Mer a Mercier Laura, abychom jmenovali několik), takže myslím, že je to bezpečné říci, že znají kartáče.

REKLAMA

Nový řádek Adesign má 30 kartáčů, které jsou prodávány v sadách dvou kartáčů. Sady se pohybují od $ 14 na spodním konci (pro pár očních kartáčů, které se rozpadne na $ 7 kartotisk = ne špatný!) Na $ 34 na vyšší konec (pro dvě obličejové kartáče). Štětce jsou lehké se středně dlouhými rukojetí a cítí se hodně jako to kosmetika kartáče v ruce.

Jak si vyberete, která se má dostat? No, jsou kategorizovány funkcí. Například oční síla Duo ($ 14) je vše o kouřových očích a je dodáván se dvěma oční kartáče pro použití a míchání krémů nebo práškových stínů pro kouřový vzhled.

Dva z obličejových kartáčových sad chytil mou pozornost … Podívejte se na 20 dolarů detail tvář Duo a $ 30 buff Duo. Detail obličeje Duo klesá jemně čistou vrstvu nadace nebo korektoru, a ty znáte mě … raději bych aplikoval méně základny než více. Také mám rád buff Duo, které používám mezi základními vrstvami k polštině a buff produktu. Štětiny nechávají za vzdušným efektem, který vypadá velmi přirozeně.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Také jsem se snažil několik očních kartáčů … Myslím, že jsou jen v pořádku. Jsou to super měkké (ano) a v pořádku pro míchání a použití krémů, ale z nějakého důvodu nevyzvednou práškové částice také krémy (možná by to mělo být zřejmé), takže mé práškové oční stíny skončí nanášení naprostého.

Nechápejte mě špatně – myslím, že Sheer Eyeshadow může vypadat skvěle, ale mám pocit, že musím použít více produktů než obvykle s očními kartáče.

Pokud jste zvědaví, najdete celou linku kartáče adesign (exkluzivně) v Amazonu.

REKLAMA

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

P.S. TGIFFFFFFFFFF! ?

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *