Zpět na doporučení Mac

Shromáždil jsem 6 MAC produkty pro návrat do Mac! Nejsou všechny prázdné – většina z nich vypršela produkty nebo produkty, které pro mě prostě nepracovaly.

Pro ty z vás nemusí být obeznámen s programem, to je to, co staví MAC stránky:

Protože sdílíme svůj závazek k životnímu prostředí, m · a · C přijímá výnosy jeho hlavního balení se zádem k M · A · C. Vrátím šest (6) m · a · C Hlavní obalové kontejnery na A M · A C Counter nebo M · C Kosmetika online, dostanete zcela zdarma M · A · C rtěnka vaší možnosti jako slovo díky tobě.

Vzhledem k tomu, že 100% prodejních nákladů na VIVA GLAM rtěnky, jakož i vlákno, jsou nabízeny organizace, které pomáhají lidem žijícím s HIV / AIDS, jsou z tohoto programu vyloučeny.

Věřil jsem vám, že vám ukážu, co se vracím do Macu, stejně jako pak můžete pomoci, abych si vybral, co si vybrat jako můj úplně zdarma rtěnku!

To bude typem vyprázdnění / publikování publikování.

1) Studio Oprava prášku plus nadace v NC30 – I, jako je tento práškový základ pro letní měsíce, protože je spíše mattifikační i jednoduchá použití. Tento konkrétní kompaktní není dokončen, ale v průběhu času se zastavil – musel jsem se vyčistit tvrzenou horní vrstvu, abyste ji využili. Je to stejně staré, co bude pokračovat v používání mé dohody, stejně jako jsem zjistil, že je to zápach, teď to není běžné tohoto prášku.

2) Blot prášek lisovaný v médiu – jeden z mých všech časových preferovaných průsvitných prášků. Dostane úkol, aniž by přidal práškový povrch na kůži. Skládání na samolepicí zcela vyrazil, protože jsem ho přivedl do kabelky. Využil jsem mnoho z těchto kompaktů!

3) Prep + Prime BB Charm CHARM COMPACT SPF30 Ve světle Plus – Nikdy jsem neměl bb krém v kompaktním typu dříve, takže jsem byl nadšen, abych vyzkoušel verzi Mac. Bohužel jsem to zjistil, že na mé kůži vypadat maska ​​podobně – snažil jsem se ho aplikovat s prsty, houbou, kartáčem … Nicméně jsem nemohl udělat to. A to mě rozbilo. Kompaktní pro to je skutečně docela zcela – má mikro třpyt vložený do plastu, který se leskne ve světle.

4) Malířský hrnec v měkkém okroku – Měl jsem to blízko 7 let, stejně jako je to stejně sušené nosit na mých víkách Je to fantastická základna pro práškové oční stíny. Mám spoustu dalších barvových hrnců, které využívají velmi první, ale určitě bych tuto barvu znovu odkoupal.

5) V extrémní dimenzi Lasch Mascara v černém extrému – to přišlo jako součást Holiday Set z roku 2013. Vypadalo to přitažlivé na základě hůlky stylu – silikonová hůlka s krátkými štětinami. Ale stejně jako mnoho výrobku vychází z trubky – je to, jako by se zátka uvnitř trubky nestačilo otřít hůlku. Vzorec je rovněž chlopně, stejně jako vločka, stejně jako Smudgey – všechny věci, které nemám ráda v řasence! Bohužel jsem dostal 2 z nich.

6) Greasepaint hůl ve francouzské čtvrti – omezený ediční produkt z kolekce jedovatých darebáků v roce 2010. Je to nádherná zčernalá taupe s bronzovým třpytem, ​​avšak to zcela vyschl. Vzorec nebyl můj preferovaný buď – bylo těžké směsi. Na konci tužky je užitečný vestavěný ořezávátko.

Na výběru Zpět na Mac! Vezměte prosím na vědomí, že volně stojící obchody vám poskytnou volbu výběru zcela volného očního stíny namísto zcela volného rtěnky – jsem kdy předtím vykoupil pro oční stíny.

Mám na mém seznamu přání, dodržování rtěnek:

Statečný (satén) – růžová béžová s bílou perlou
Crosswires (cremesheen) – čisté pinky oranžové
Fanfare (cremesheen) – střední tón žlutá růžová
Party Line (Cremesheen) – červeno-tónovaný švestka
Plumful (lesk) – kvetoucí růže-švestka
Viz Sheer (Luster) – Grapefruit Pink

Který z nich by měl vykoupit? Vlastníte z nich?
Už jste někdy zpátky do Macu? Co jste vykoupili?

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem do Buddy (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Zpět na Mac Opět! Diskutoval jsem v mém nedávném misce. Vyčištění make-up publikovat, že mám dostatečné mac vyprazdňuje zpět do počítače Mac. Šetřil jsem tyto, protože v loňském roce stejně jako já opravdu mám dostatečnou pro dvě položky! (6 prázdná = 1 produkt): D Zde se vrátí do Mac: ve směru hodinových ručiček z horního …
22. července 2016 ‘Beauty ”

Project Pan 12 Collab: Podzim 2016 EdiceHappy Day! Doufám, že se vám líbí dlouhý víkend! A přivítá vítání jedné více Collab s gangem Canuck! Jsme znovu, snažíme se odjet u některých kouzelných výrobků v našem skrýš. Tentokrát jsme si vybrali 12 produktů, které chcete zkusit Pan / Prázdný. Délka tohoto …
5. září 2016 ‘Beauty ”

Zpět na Mac Pick stejně jako některé jiné věci pár týdnů zpět jsem požádalSkříše, na kterém MAC rtěnka obchodovat pro, stejně jako řadu vás chvíli v doporučeních. Obrovský odhalil! Aby se osvěžily, bylo to 6 na mém seznamu přání: založený na komentářech, top 3 byly: statečný, peumful …
8. září 2015 ‘Beauty “

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *