Tři revoluce kolem Slunce

Coywolf se otočil tři v sobotu a stále zpracovávám skutečnost, že je full-on batole.

Vím, že je vím, že je technicky batole na chvíli, ale El Hub a stále nazývám “dítětem”, protože … no, žádný důvod. To je jen to, co děláme.

REKLAMA

Dnes ráno jsem zkontroloval staré fotky a každý rok ty baculaté malé tváře a dětské funkce se zdají být dodatečně a dodatečně pryč …

Je to štěstí, jak si vychutnat děti starší, ale každé narozeniny se trochu rozbije mé srdce, protože starší a větší dostane, čím blíže se dostane k opuštění hnízda, což vím, děti nakonec dělají. Udělal jsem to. Každý to dělá. Jen nevím, jestli moje srdce bude mít dost silné, aby jí mohlo jít, víš?

Teď, když je tři – muž! – Je to tolik legrace. Je to opravdu v pohodě vidět její osobnost kvetoucí. Je normálně velmi příjemná a sladká holčička (nemůžu uvěřit, že jsem jí právě zavolal malou holčičku), a ona může být plachá často kolem nových lidí, ale poté, co se zahřeje, bude šťastně nabídnout objetí a polibky. Také ráda zavolá záběry, ha ha! Absolutně jsem viděl její bossing kolem jejích vrstevníků, a.k.a. “praktikující své dovednosti vedení / budoucí generální ředitele.”

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Má také opravdu vtipný smysl pro humor a výjimečné ucho pro hudbu. Když zpívá, je to vždy na klíči, a když jsem ji viděl v taneční třídě s rytmovými tyčinkami, ona je na beatu, která je pohotovostně dostala mým bratrem, kdo je hudebník, plakat slzy štěstí (on byl srdečně vyděšený ‘ D z nějakého důvodu nemá žádný rytmus). Ideální nyní Miluje balet, Taylor Swift, školky rýmy, hrát fotbal a kreslení. A její oblíbená kniha je Madeline.

REKLAMA

Maminka na tříleté značce je jiný. Stále se cítím hluboce potřebovat ji po celou dobu, ale necítím se, protože jsem udělal v prvních dvou letech. Teď mám trochu mnohem více mentální místnosti, a myslím, že je to částečně proto, že si myslím, že mám mnohem více eduka, jak být máma. Nejsem chodit jako kuře s hlavou, jak jsem udělal. Myslím, že jsem si jistý, že pořád dělám sh * t-tunu věcí špatně (stále se o tom stále obávám), ale já jsem také jistý, že dělám nějaké věci, taky, protože Uvádí se, že je to docela chladné dítě.

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *