Vrácení Čtvrtek: Jasně modré vnitřní rohy a bruslení!

Mám všechny nostalgické cítí s tímto pozdním “90S inspirovaným pohledem s jasně modrými vnitřními rohy (díky, mac naklonění). Byl někdo jiný posedlý blažbou jasným vnitřním rohem, který zdůrazňuje cestu zpět, když? Určitě jsem byl. Obvykle jsem otřásl Mac Vex kolem slzných kanálů. (Strana poznámka: normálně doprovázená mrazivým obočím kostí a hella hubený obočí, omg!)

Cítil jsem se jako revize staré školy vnitřní rohů s tímto pohledem, protože jsem viděl postavu na sobě něco podobného na show, kterou jsem právě začal sledovat na Netflix zvaném spinning ven.

REKLAMA

Je to drama o některých olympijských nadějných ledových bruslařů (leden Jones of Mad Men Fame je v něm), a pokud začnete sledovat, jen FYI, 1) Je tu další drama než skutečné bruslení a 2) nebudete moci Podívej se, protože něco přes-the-top se stane postavám každých pět minut. Není to místo melrose místo “90S ráže bat-sh * t pastilky, ale je to docela blízko.

Anywho … jako jsem říkal, jeden z hlavních postav měl podobný vzhled s třpytivým modrým vnitřním rohem vrcholy na bruslařskou soutěž. Na druhou stranu jsem na druhou stranu nosil kolem domu. Udělal jsem to, když jsem nechal vyzvednout Connor na školku, ale buřl jsem modrou docela trochu, aby to bylo nositelnější a méně v tváři.

Tužka kartáč je váš přítel.

Bylo to chvíli, protože jsem měl takový odvážný výpis vnitřní roh, a tak mi připomněl, že tužka štětec je váš přítel, zvláště když umístíte stín v těsném prostoru, jako je vnitřní roh.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Jistě, můžete snadno tisknout nějaký stín tam s prstem – a to je něco, co dělám po celou dobu s třpytivými broskvemi, bémiží a růžovými růženkami pro měkké zvýraznění – ale pokud chcete soustředit, intenzivní barvu, chytit tužkový kartáč.

Líbí se mi začít tím, že aplikuje stín kolem vnitřního rohu s kartáčem tužkou. Pak jsem mokré štětce hlavu s nastavovacím sprejem, ponořte jej zpět do stejného očního hadice (nezapomeňte jej vypnout přebytek), a aplikovat těsně kolem slzného potrubí pro zesílení barvy a třpytky a vytvořit jemný gradient.

Pak vezmu další tužkový kartáč a zjemňují okraje.

Myslím, že tento efekt vypadá super úžasný s mnoha různými barvami – modrá, zelená, světle fialová, dokonce růžová!

Když už mluvíme o bruslení …

REKLAMA

Dalším potenciálním vedlejším účinkem pozorování spřádání je, že jsem spadl do králičí díry následně sledovat zabil historického olympijského ledu bruslení na YouTube. Tenhle Michelle Kwan od roku 2002 v Salt Lake City mě roztrhlo (OK, hodně).

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *