Mac Paint hrnce a barvy

Dnes budu swatch mou sbírku mac barvy hrnců a barviv. Jsou to nezbytná součást mého každodenního očního make-upu. Moje víčka jsou poměrně mastné a po letech soudu a chyby, jsem se konečně usadil na skutečnost, že potřebuji jak primer a krémovou oční stínovou základnu vytvořit plátno pro mé práškové oční stíny. Mac barvy hrnce jsou ruce dolů, jeden z nejlepších krémových očních stínů na trhu. Pomáhají předcházet rýhování, mohou být opotřebované osamocené pro mytí barvy, a nemají vyschnout tak rychle v hrnci ve srovnání s ostatními na trhu (maybelline barevné tetování, dívám se na tebe!)

Mac barvy hrnce ($ 26) se skládají z 5 g výrobku a jsou obsaženy ve skleněných nádobách, zatímco barvy (také $ 26) jsou v trubkách squeeze a se skládají z 6,5 g produktu.

Vlastním 8 barvových hrnců a 4 barvy. Měl bych zmínit, že MAC používal, aby měl pouze barvy v kovových trubkách (jako jsou skutečné lakové trubky), než uvedli na jejich verzi. Také miluji barvy, ale kovové trubky jsou trochu bolesti v pozadu, protože by stříkali spoustu výrobku, jakmile se čepice otevřel (žádný vtip, jsem se vrátil do Mac Store, abych vyměnil trubku a Prokázal jsem, jak byla trubka jen tryskající produkty, plýtvání. SA se rozhodl otevřít několik trubek, aby zjistil, zda udělali totéž a všichni to udělali – nakonec necítila správnou výměnu za další vadný trubka, aby mu vrácena peníze). Mám podezření, že Mac nakonec vyhodnocuje barvy – už existuje jen několik odstínů nabízených. Problémy s balením stranou, barvy jsou více boditelné ve srovnání s lakovinami – a nejsou v trubkách vysychat.

Barvy hrnce – většina z mé byly původní lakové hrnce, než byli přejmenováni na pro longwear Paint hrnce. Některá moje sbírka jsou limitovaná edice (omlouvám se!) – Všechny popisy z Mac.

Měkký okr – žlutá béžová (moje je 7 let starý – koupil jsem si to, když se nejprve spustil v roce 2008 a konzistence je příliš suchá, aby už používala
Malířský – nahý béžový

Nubile – Light Peachy Nude (Le od Chic Paradise Collection 2011 – vlastně to dávám přednost malířskému, protože má mírný lesk a konzistence je blížící se.)
Úplně se stává – krémová béžová (Le od mrtvice Midnight Nude Eye Bag 2013 – to je ve formě pro Longwear Formula)

Šedá šedá – tlumená šedá (pro longwear vzorec)
Základní práce – neutrální taupe střední tónu

Docela přirozená – špinavá čokoláda hnědá
Eclair – Light Chocolate se zlatou perlou (Pro Longwear Formula – Le od pečení krásy Sbírka 2013 – to je poněkud podobné trvalému stínu konstrukce, který je o něco tmavší a více plummy)

Barvy – bohužel, žádný z barev, které vlastní, je k dispozici již. Držím význam vyzvednout bamboom a vznešenou povahu před tím, než se dostanou do přerušení!

Magrittes – špinavá hořčice
Snímek – šedá taupe
Naturalismus – teplá hnědá
Artjam – Metallic Maroon

Chcete-li udržet barvy hrnce čerstvé, četl jsem, že předpokládají, že se domnívají vzhůru nohama, ale opravdu si nemyslím, že to dělá hodně z rozdílu. Skladuji důl vzhůru nohama tak, že je snazší vidět jména a barvy sklem. A samozřejmě je nezbytné, aby se víčka po každém použití pevně přišroubovala.

To apply cream shadow products, I use my ring finger and sometimes blend the edges slightly with a synthetic brush. My favourite MAC paint Pots / Paints from my collection are Groundwork, Eclair, Nubile and Artjam. Are you a MAC paint Pots / Paints fan?  What shades are your favourite?

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem na PAL (otevře se v novém okně)
2Click to share on Pinterest (Opens in new window)2

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Miscellaneous makeup PurgeYou may recall that last year I did an epic makeup purge! And earlier this year I posted a base makeup and a lip product purge – the common theme on those 2 product categories is that they’re liquid items, with usually shorter lifespan than powders. Dnes mám …
21. července 2016In “krása”

Mac nákupy: Štětce, oční stíny … Nemohl jsem odolat dostat nějaké mac dobroty, zatímco na oběd přestávku minulý týden. Někteří si myslí, že je to spíše nudná, spousta kartáčů, pár očních stínů a oční krémy …. Ale víte, jak miluji kartáče! : P 137 Dlouhý míchání kartáč jsem vám řekl, že musím dostat …
21. ledna 2016 ‘krása ”

Back to MAC suggestionsI’ve collected 6 MAC items to return to MAC!  They’re not all empties – most of them are expired products or items that just didn’t work for me. For those of you may not be familiar with the program, this is what MAC’s site states: because we share your commitment to…
20. srpna 2015 ‘Beauty “

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *