Laka na nehty týdne: Smith & kult další pravidelné

Mám rád věřit o tuto neprůhlednou fuchsii růžovou jako punk rock růžová. Není to tak dobře sladké, ani stejně dobře Schmexy; Je to osoba s okrajem. Určitě je jasné, ale není to skoro tak, že neon zvýrazňovače růžová.

Anywho, jsem včera dostal pár obav v komentáři, takže právě tady je ve všech její nádherné slávě!

REKLAMA

Pokud jste nový na Smith & Cult, jsou úžasné indie lak na nehty, stejně jako make-up linka, kterou můžete objevit v SPACENK stejně jako online.

Nezkoušel jsem make-up, nicméně polství? MILOVAT. Používal jsem je po mnoho let od vysokého pigmentu i dlouhého času opotřebení.

Polishes jsou vegany, stejně jako to, co Smith & Cult Telefonní hovory “8-free” – takže žádný dibutylftalát, toluen, formaldehyd, formaldehydová pryskyřice, kafr, xylen, ethyl tosylamid, tak trifenylfosfát.

Měli byste se rozhodnout vyzvednout láhev, může také také chtít chytit svůj horní kabát. Je to robustní, lesklé, stejně jako se zdá, že dělá nejlepší úkol prodloužit dobu opotřebení s Smith & Cult line.

REKLAMA

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

P.S. Šťastný den hrb. Konec týdne je v dohledu! Přál jsem si, abych vám pochopil, že jsem na tebe tak pyšný. Děláš skvěle!

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *