Hledání laků na nehty Frida Kahlo, stejně jako rtěnky byl úspěch!

objevil em!
Líbí se mi pach dvou kabátů Frida Kahlo nehty v dopoledních hodinách (ne opravdu tho). To voní jako … Vítězství !!

Jo, objevil jsem ‘Em. Minulou noc. Oni byli v těchto náhodných košících na vnějším okraji odvolacího sekce v blízkosti registrů, všech míst, v novato CVS!

REKLAMA

Nebylo to obrovský displej. Bylo to opravdu semi-skryté mezi malými lahvemi ručního sanitizátoru, stejně jako cestovního plechovky pytlů pytel (což je vadder-ly fantastický, bah-dumdum!).

Nejmenší plechovky pytel, které jsem kdy viděl …
Děkuji, dívky, za pomoc mi to sledovat. Tip Chcete-li zkontrolovat funkci dostupnosti na webu CVS pracoval jako kouzlo. To je naprosto nápad na údaje o budoucím odkazu.

Obchod neměl všechny barvy – pouze čtyři laky na nehty, stejně jako pět z kartiček – stejně jako oni byli $ 8.49 každý místo $ 7.99, jako je to uvádí na webových stránkách, avšak jsem chytil modrou, horkou růžovou stejně jako korálové lyžování nehtů, stejně jako několik rtěnek. Stejně jako od té doby, co mám #noselfcontrol, protože se odkazuje na tyto věci, maloval jsem prsty dvěma kabáty modrého odstínu tak rychle, jak lidsky možná (i když jsem to udělal jako první dům).

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Rtěnky Frida Kahlo!
Byly v tomto koši prakticky skryté
Včera v noci jsem snášen s mým mani s mým obývacím prostorem, stejně jako prostor byl trochu tmavý, takže jsem nemohl opravdu vidět, co dělám. Stejně tak poskytl jen nehty asi 15 minut, než jsem začal dělat věci, takže jsem očekával, že můj leštidlo vypadat podstatně horší pro opotřebení, když jsem vstal dnes ráno, nicméně noooo! Stále to vypadalo hladší než mourekový tum, stejně jako neprůhledný – jako profesionál, který je dělal v salonu, místo mě, v mém temném obývacím pokoji. Bonbón!

Strewn o make-up detritus … měli by mít mnohem lepší než tohle!

S pouhými dvěma vrstvami, stejně jako bez základny nebo horní kabát, trvili vzpírání v hiitové třídě, skvělé nabídce psaní, stejně jako řada kol jídel, stejně jako já ještě vidět čip. Zde je doufat, že tyto polisky i rtěnky online stejně jako pozoruhodná hodnocení na webových stránkách CVS.

Mezi! Ty by mohly být věci drogerie legendy, kotě. Stejně jako roky od teď, make-up archeologové mohou mluvit o této lince s přesně stejnou úctou, stejně jako smysl pro pochybnost vyhrazena pro Chanel Jade, jakož i ty Paul & Joe kočičí rtěnky z roku 2012.

Děkujeme všem ženám, které laskavě používaly, aby se mě dostali několik z nich z vašich regionálních CV, kdybych nebyli schopni je objevit v zálivu. To je důvod, proč jsme v přesném stejném make-upu – protože když nabídnete, aby někdo poslal někoho na nohou na nehty, stejně jako rtěnka, je to od té doby, co přesně rozumíte, jak moc jim to naznačuje.

Posílám vám online pěst bump s obrazovkou!

REKLAMA

Vítězství!!!

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *