Moje nejnovější Kate rýč láska: Grand Street Layton Wristlet

Konečně! Konečně! (Huzzah!) Vynikající vyhledávání je u konce … a já se neodkazuji na hledání, abych objevil perfektní produkt, který zkrotit kojenecké chlupy mimo kontrolu v mých ránech, protože jsou další nedávno (pokud se vyskytnete Mít doporučení, prosím, pomozte homie ven).

Ne, s odkazem na své hledání nové peněženky / Wristlet / Smart Držitel telefonu ThingAmabober-Doohickey.

REKLAMA

Hledal jsem jeden obrovský dostatečný (ale ne také velký), abych držel svůj behemoth iPhone, Credit History Cards, náhradní změny, klíče, kočičí léčí (#ccl), stejně jako trubka lipglossu (velmi důležité) Vzhledem k tomu, snažím se zefektivnit před přijetím BG, stejně jako chci něco, co můžu jen hodit do pleniště pytel. Stejně jako když jsem venku, stejně jako ona, stejně jako ona je v jednom z těch, kteří jsou poskytovatele kojenecké kontaktu kolem mého středu, s náramkem, budu moci udržet ruce spravedlivě zdarma.

Originální obtíže bylo objevování jednoho obrovského dostatečného do formy My Phablet iPhone 6+, avšak Grand Street Layton od kate rýč dělá (původně 228 dolarů, označený na $ 79!). Má 12 malých kapes pro podnikání, stejně jako kreditní historické karty, čtyři obrovské kapsy (včetně dvou zipných exteriérů, které jsou tam, kde si ponechám klíče), v interiérovém prostoru zip pro náhradní změnu, stejně jako primární kapsa, která je Prostorový dostačující pro velkoformátový telefon, stejně jako plnotučná trubka lesku NARS.

Celá věc není přesně petite, protože, Ahoj! – Hodí se hodně věcí. Je to o něco větší než 4 × 8 palců, což je trochu obrovské pro zápěstí, ale je to ještě málo dostačující ke tvaru v jakémkoli typu mých peněženek. Navíc je to poměrně tenké, stejně jako ne tak objemné. Oh, stejně jako je vyroben z kůže s lehkým 14-Karat pozlaceným hardwarem.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Popadl jsem to v černé barvě v kate rýč na internetu překvapení prodeje před několika týdny. V té době byly nabízeny dvě barvy, černá, stejně jako horká růžová, stejně jako i když každý vlákno mého bytí křičel “Karen !!! horká růžová! ” Šel jsem s černou, protože jsem věřil, že to půjde se vším, stejně jako to by nedostalo špinavé tak snadno.

Já toužím, že bych mohl objevit přesnou přesnou stejnou peněženku nyní on-line, ale nejblíže, že jsem objevil, je to nazývá Primrose Hill Layton, který je podobný podobný, stejně jako vsadím také fantastické.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

REKLAMA

Karen

P.S. Zápítky: přesně jak se k nim cítíte?

P.p.S. Právě teď očekávám!

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *