Nezařazení: Illamasqua čistota nehty lak

Bylo to za vzhledem k tomu, že jsem udělal nezřetelné lak na nehty! Dnes vám přináším čistotu Illamasqua.

Je popsán na místě Illamasqua jako:

Broskev.

Uh, OK. krátký a sladký. Chcete-li to přidat, řekl bych to, že to není měkká broskev, je to odvážné broskev, pokud je tu taková věc. Téměř neon broskev.

Dostávám nádech z úzkosti, kdykoliv jsem čelil pastelovým creme lakový odstín, protože vím pravděpodobně budu mít výzvu s možnou pruckiness, plešatými záplaty a gooey polsky. Představte si, když jsem použil svůj první srst čistoty:

Ne docela jeden srst Wonder (OCW), ale ne špatný! Výše je zobrazen pouze s jedním kabátem, žádný špičkový kabát. Níže je 2 nátěry, žádný top nátěr:

Vzorec je samonivelační sen – zde je s mým normálním horním kabátem (posm):

Stejně jako u všech polštářů na nehty Illamasqua může být čtvercová vnější víčko odstraněna a menší víčko uvnitř je mnohem snazší uchopení při použití polštáře.

Štětec je na tenčí straně, ale platí a usazuje polsky dobře – žádné pruhy nebo nerovnosti.

Illamasqua laky na nehty používaly k tomu stála $ 17 CAD (když to bylo k dispozici v Hudsonově zátoce, nyní je to online z webu Illamasqua, ale ceny CAD je Styrný na $ 29.95 Každý! Děláš si srandu, illamasqua?) Každá láhev obsahuje 15 ml produktu v Austrálii.

Profesionálové:
• bohatě pigmentovaný
• samonivelační vzorec
• Dokonce i hladká aplikace (úžasná, s ohledem na pastelový creme Shade)
• odolný proti čipu
• dlouhá nošení

Nevýhody:
• Musí zakoupit pouze online (non-UKERS)
• drahý (nyní ještě mnohem dražší)

Hodnota stash: 9/10

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem to příteli (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Nezařazení: Illamasqua Poke Nehel Polishi možná ukázal na tento blog, že mám spoustu leštění na nehty. Možná jsem také zdůraznil, že spousta mých lyžařů nehtů jsou neomylné, nebo jak jim říkám: nezkoušené. A spousta mých petrieds je illamasqua. Dnes vám přináším illamasqua poke. Je popsáno na …
2. dubna 2015 ‘Beauty ”

5 Pastelově nehtů Polishesin Udržel jsem s velikonočním a jarním tématem, myslel jsem, že předvádím 5 pastelových laků z mé skrýš: palce až pinky: Essie Pink-A-Boo, Revlon Apricot pečivo, Illamasqua MILF, Mary Kay Blue Lotus, Essence Krásné tajemství. ESSIE PINK-A-BOO # 793, který je popsán jako “naprostá růžová s třpytivým jiskra” na Essie …
6. dubna 2015In “krása”

Illamasqua lak na nehty kolekce megaposttodayův příspěvek je věnován Julijovi nekonečně nešikovně a platí pocty megapostům Fivero. V jednom z komentářů se Julija zeptala mě, jak spousta illamasqua polství, které jsem vlastnil – jsem udělal rychlý počet z mé tabulky inventáře a odpověď byla: 47.: O (korekce, počet jedinečných …
27. října 2015 ‘Beauty “

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *