Sobotní surfování, 12. prosince 2021

Jasně, moje aloe rostlina je jedním z těch duší, které byly během těchto pandemických časů schopen kopat zadek. zkontrolovat ji ven. Ona je prosperující!

SIDE POZNÁMKA: Eliminace jednoho z listů, stejně jako s využitím toho, abych to dnes večer zvlhčil mou kůžičku.

REKLAMA

Awkward Segue, ale chápete, co jsem právě uvědomil dnes? Neposkytl jsem jediný věřil k potravinové okolnosti ‘kolem těchto částí pro Štědrý den. Stejně jako, jsem normálně o plánování každého jednotlivých detailů souvisejících s potravinami dopředu dopředu, někdy měsíce, protože jsem velmi nadšený jíst všechny věci na Vánoce.

Vážně, je to taková obrovská část filipínské kultury – skvělé jídlo s domácností oslavit dovolenou, stejně jako existuje spíše několik jídel, které jíte pouze na speciálních událostech – ale nemám to však žádný typ věřil. Nemáte žádný typ konceptu, co budu dělat nebo přinést, když jdeme vidět svou domácnost v East Bay později tento měsíc.

Doufejme, doufejme, v závislosti na specifikaci světa příští týden …

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Stejně jako mají pro většinu lidí, posledních pár let mě hluboce změnily. Využil jsem být téměř obsedantlivý plánovač, nicméně teď jsem tak váhavý, aby plány vůbec, protože část mě myslí, “Ach, budeme muset modifikovat plány na poslední minutu stejně, tak proč se obtěžovat plánování vůbec? Budu jen křídlo. ”

Jsem z mysli, že věci budou buď fantastické nebo hrozné, nicméně, to je v pořádku! Lol. Podivné dny. Podivné dny opravdu …

Nebyl jsem opravdu obrovský fanoušek improvizujících rekreačních plánů v “před čase”, protože plánování mi poskytlo smysl pro kontrolu, ale teď jsem jako Elsa. Nechal jsem to jít.

Vážně, věřím o pečení čokoládově chip cookies na Vánoce, dělat domácí pizzy v domě stejně jako volání denně. Věřím, že mě může radost! Nakonec to chápu, že bude v pořádku, dokud je něco trochu zvláštního na jídlo, stejně jako čokoláda-čip cookies od nuly jsou vždy zvláštní.

Nejkrásnější věc, kterou jsem kdy viděl
Tento týden čtení

Pokud chcete sálavou pokožku, Rihanna je make-up umělec navrhnout párování korektor s kožním odstínem. SIDE POZNÁMKA: Úplně souhlasím!

Jen v situaci, kterou hledáte last-minute fragrance dárek pro teenager!

Hledáte inspiraci umění na nehty? Právě tady je 45 nápadů.

Mluvení o nehty …

Reese Witherspoon Hearts BioSance.

Jen nemůžu s tiktokem krásy trendy … prostě nemůžu.

Happy reunions with cats? Ano prosím.

Cats as well as dogs have facial expressions, as well as we’re only just starting to comprehend them.

Love this look

I’m low-key consumed with Marisa.

I don’t truly understand what’s going on here, however I like it.

Mood music

Trying this…

Feeling festive

What are you as much as today? I have some last-minute Christmas buying delegated do, together with some last-minute Christmas returns. You understand exactly how when you go shopping, as well as you don’t plan on getting anything for yourself, however then you buy all of these random “just for me gifts” since you’re out of your mind? as well as then when you get home, you’re like, “Wait, what was I thinking?”

REKLAMA

Yeah, that’s my life right now.

Your friendly community beauty addict,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *