Dva čistící oleje: tři vyrovnávací čištění oleje, jakož i DHC hluboký čistící olej

Zde je ještě jeden produkt, který jsem zakoupil v Japonsku loni červen – rozhodl jsem se otevřít tři vyvažovací čistící olej, stejně jako obejít některé jiné čistící oleje Na mé akcie, protože nezahrnuje žádné konzervační látky, stejně jako jsem nechtěl, aby se zkazila.

Tento výrobek má mnoho humbuk kolem něj, stejně jako jsem si přál, abych viděl sám sebe, jak vykonává high-end čistící olej. Uzávazu hodnocení tady, protože si všimnete, že titul projednal dvě čistící oleje – DHC hluboký čistící olej se týkal záchrany, když se tři oleje nedodalo. Mám zájem o vás – když se lidé ptají, zda chcete slyšet špatné zprávy velmi první nebo velkou novinku velmi první – což obvykle říkáte? Vždycky chci slyšet špatné zprávy první …

Tři je high-end japonská značka, která mi připomíná trochu linky napravených předpisů, nicméně s důrazem na přírodní komponenty (strana poznámka: neměl jsem žádný koncept, že předpisy byly zpět ve společnosti však pouze na internetu pouze na internetu!). Když jsem šel na tři pult, byl jsem program okamžitě nakreslil k make-upu:

Ale ne, musel jsem se soustředit. Zeptal jsem se Sa o čistícím oleji, stejně jako doporučila, že je to jejich mnoho prominentní položky. Zakoupil jsem ji, pak jsem trochu promlčil na make-upu naposledy stejně jako pokračoval na cestě.

Je vyroben z 88% přirozeně odvozených komponent, stejně jako prohlašuje “očistí pokožku důkladným eliminací make-upu, stejně jako přebytečný seb”.

Nezašel jsem japonštině, ale budu předpokládat, že první řádek je o přirozeně odvozených surovinách! Také si všimněte, že stejně jako mnoho japonských kosmetik, náklady jsou v tomto produktu vinuty, je to nejlepší jako “4000 円” nejlepší vedle “200ml”. Já se vám líbí přesně, jak hladké obal vypadá s nebe-láhev, stejně jako matná láhev (je to plastové, ne sklo).

Rychle dopředu na listopad, zkusil jsem tento čistící prostředek po dobu 2 týdnů stejně jako pak jsem za předpokladu. Nebudu mince slova – tento oleje čistící prostředek smíchá strašně – jako bylinný čaj delegovaný ferment v tenisku sportovce. Také to nevykonává svou hlavní funkci no: Vyčistěte mém make-upu! Moje nadace a oční make-up nejsou důkladně vyloučeny, bez ohledu na to, kolik výrobku používám. Stejně tak se zcela opláchne / emulguje, takže cítím, že film zůstane na mém kůži. Konečně, stejně jako nejhorší prvek všeho – to potíže sakra z mých očí!

Prezentace přesně, jak čistící olejová práce – na suché pokožce je to jen obyčejný olej (vlevo), který je masírován do kůže, aby se roztavil make-up. Když voda zasáhne olej, to emulguje – otočí mléčně – stejně jako opláchnutí (vpravo).
Budu uvést jednu dobrou věc o vzorci – je to silnější konzistence, která je to, co si vyberu v čistícím oleji.

To je 2 týdny v hodnotě použití, plus jej využít k čištění make-up štětce.
Proč je to tak prominentní, stejně jako velmi přezkoumané?! Mám podezření, že má něco společného s jeho významným nákladovým labelem ¥ 4000 (~ C $ 50 za 200ml) – mnohem nákladnější péče o pleť by měl být lepší, jistě? Také věřím, že pokud jste zaplatili hodně peněz na produkt, je to méně kognitivní disonance, aby to chtělo fungovat dobře.

Zde jsou složky:

Vitis Vineferfera (olej z hroznových semen), triglycerid caprylic / kapriku, sinensis semenný olej, ethylhexyl palmitát, squalane, pEG-20 glyceryl triisostearate, kyselina isostearová, pentylenglykol, rosacanina ovocný olej, citrusový auranský olej (oranžový) oleje, peg- 12 isostearate, citrusové aurantium bergamina (bergamot) Ovocný olej, tokoferol, fenoxyethanol, Simmondsia chinensis (Jojoba) Semmondsie Chinensis (Jojoba) Semmondsie Olej, Boswellia Carterii Olej, Rosmarinus officinalis (Rosemarinus Officinalis (Rosemary) Listový olej, Argania Spinosa jádro olej, Origanum Majorana Leaf olej, včelí vosk, Butyrospermum Parkii (Shea) máslo, limnanthes Alba (Meadowfoam) Semenový olej, Olea Europaea (olivový) Ovocný olej, theobroma grandiflorum Seed máslo, ascorbyl palmitát, lecitin.

Mělo bych si všimnout, že zahrnuje některé oleje, které jsou potenciálně dráždivé, jako je například pomerančový odlupovací olej, bergamotový olej, stejně jako rozmarýnový olej (esenciální oleje obecně mohou způsobit podráždění). Naštěstí jsem na ně nereagoval, domnívám se především proto, že jsem vždycky v souladu s čistícím olejem s micelární vodou, abych odstranil jakýkoliv typ zbytku.

Profesionálové:
• hladké balení, stejně jako láhev
• přírodní ingredience

Nevýhody:
• voní hrozné
• Nedostane se dobře
• putuje oči
• Dobře opláchne
• zahrnuje potenciálně dráždivé oleje
• Drahý

Stash hodnota: 2/10

Tato láhev nyní sedí v mé marnosti jako varovný příběh … stejně jako se snažím využít tolik jako čisté make-up štětce. Zatímco nikdy není zábavné publikování nepříznivého hodnocení o produktu, mám pocit, že je třeba někdy vyvážit několik slepého humbuk. Ušetřete své peníze!

Pojďme si povídej o ještě jeden čistý olej, který je docela úžasný! Podobně jako tři, DHC hluboký čistící olej má velký humbuk. Je to trochu na expensive side compared to other Japanese cleansing oils at C$35 for 200ml bottle. It may be just me, however I always discovered the packaging of the DHC cleansing oil to look rather cheap:

So I was truly psyched when I discovered that DHC released a restricted edition collection featuring Alice in Wonderland illustrations:

Now I had an reason to purchase this! It expense the exact same cost as the routine bottle so I purchased it on the internet in late 2014 where it has sat in my wardrobe since.

Just look at it! *squee*
After the disappointing experience with the three balancing Cleansing Oil, I chose to lastly open this up.

What I translate from this picture is that the cleansing oil lifts out sebum as well as dirt from inside pores.
DHC states:
• In a medical study, 92% of participants agreed Deep Cleansing Oil worked much better than a leading cleanser at eliminating skin tone makeup
• distinct water-soluble formula rinses thoroughly
• rich in vitamins as well as antioxidants
• Nourishes as well as hydrates for younger-looking skin
• 1 offered every 10 seconds worldwide

The consistency of this cleansing oil is one of the thickest I’ve ever tried – which I love! It smells mainly like olive oil – not whatsoever offensive, however relatively utilitarian (and no added fragrance). as for its performance, it’s essentially the total opposite of the three oil – this cleans thoroughly (even water resistant eye makeup), rinses well, as well as doesn’t sting my eyes! After cleansing, my skin did not feel tight or stripped.  This reminds me a great deal of my preferred cleansing oil, the MUJI sensitive Skin Cleansing Oil, which is a great thing!

The ingredient list for the DHC cleansing oil is much shorter:

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Sorbeth-30 Tetraoleate, Pentylene Glycol, Phenoxyethanol, Tocopherol, Stearyl Glycyrrhetinate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) leaf Oil.

The rosemary oil can be a possible skin irritant – however a least it’s the last component – as well as my skin didn’t react at all.

And let’s not youngster ourselves, the Alice in Wonderland artwork is a huge part of the charm of this product for me!

I like the mad Hatter as well as Cheshire Cat!
The artwork is just a plastic shrink-wrap however I believe I might reuse the bottle as long as I’m cautious when washing it up.
Look at the detail they put into both the outer box as well as the bottle itself.

Look at the artwork for UPC code!
The primary unfavorable about the DHC cleansing oil is the cost label at $35 – if you’re searching for a less expensive alternate for the DHC, I extremely suggest the MUJI sensitive Skin cleansing oil, which is less half cost of DHC at $14.50 for 200ml. They’re both olive oil based as well as carry out quite much the exact same for me.

Profesionálové:
• quite bottle (this LE version, anyway)
• No added fragrance
• cleans well
• Rinses cleanly
• Does not sting eyes

Nevýhody:
• A bit pricey
• includes potentially irritating oil

Stash worthiness: 9/10

Here’s a quick comparison of the performance of the two cleansing oils.  The makeup to be eliminated are:

L to R: Maybelline SuperStay much better Skin foundation in 250 nude beige (review here), Nars Radiant Creamy Concealer in Custard (review here), KATE Stick Concealer in natural beige (review here), MAC Mineralize blush in early Morning, Bourjois Eyeshadow in #74 Brun Somptueux, Marc Jacobs Highliner Gel Eye Crayon eyeliner in #48 Ro(Cocoa), Joe Fresh fine suggestion liquid eyeliner in Dark Brown, as well as CoverGirl LashBlash volume mascara (shown here)
I used each product to bare skin as well as enabled whatever to dry thoroughly for 15 minutes.

Each cleansing oil scrubed over dried makeup 3 times utilizing a cotton bud.  THREE did not eliminate the eye makeup extremely well, compared to DHC.
So here’s a situation of 2 hyped up products – one lived as much as the hype while the other did not.  Even with at this cost point, the DHC cleansing oil has edged out a couple of other cleansing oils to make it into my top 3. I’ve been utilizing oil cleansers for numerous years, ever because Japanese skincare regimes starting making the North American charm rounds in mid-2000’s. My very first cleansing oil was the Origins clean energy Cleansing Oil since that was what was offered to me at the time. I then branched out to the inexpensive as well as cheerful Softymo fast Cleansing Oil. After trying various cleansing oils, my preference is for cleansing oils that are olive oil based, as well as my present top 3 are: MUJI sensitive Skin Cleansing Oil, DHC Deep Cleansing Oil, as well as MAC Cleanse Off Oil.  Incidentally, although MAC is a North American brand, their cleansing oil is made in Japan!  Are you a fan of cleansing oils?

What was a hyped up product that dissatisfied you? as well as what hyped product really lived as much as the hype?

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem do Buddy (otevře se v novém okně)
Click to share on PinTerest (otevírá se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Stupeň péče o pleťové péče – část 2It byl nevyhnutelný, že poté, co jsem publikoval třídění mých přátel ‘péče o pleť, že mé další kamarádi, stejně chtěli mít své rutiny přezkoumány. Side měl návštěvník zeptal se mě v komentářích, abychom vyhodili péči o pleť – což je o ní velmi důvěřující! Níže jsou uvedeny jejich sebevědomí …
11. května 2015 ‘Beauty ”

Trash stash: duben 2017A pár produktů houseCleaning začít dnešní příspěvek. Za prvé: Může být čtvrtina s vámi! : D stejně jako druhá: Zdá se, že jsem v spamu pekla, když znovu. Včera jsem opustil spoustu komentářů na různých blogech, stejně jako všichni zmizeli. Je to tak přitěžující, když nastane – …
4. května 2017 ‘Beauty ”

Muji péče o pleť [+ giveaway!] [Tato prozradí je uzavřena], s největší pravděpodobností pochopit, že už mám rád produkty péče o pleť muji, které jsem se snažil, takže jsem byl naprosto v mém aspektu na posledních mji kanadských otevřených domů, který měl předložit jejich péče o pleť. Podobně jako předchozí muji otevřené domácí sezení, to bylo malé …
18. října 2016 ‘krása “

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *