Make-up stejně jako krása blog pondělí anketa, sv. 559

Udělejme to, Bave!

Takže … Jaký je pondělní průzkum?

Výborná otázka! Není to v rozporu s jeho jménem, ​​skutečným anketem, jako s bitovými tlačítky. Je to jen výpis pěti více nebo méně náhodných problémů, které jsem publikoval na tomto blogu každý pondělí ráno pro minulé kvadrijní roky (od roku 2007). Líbí se mi čtení vašich odpovědí, stejně jako pomáhá mě dostat můj týden na skvělý start. ?

1. goofy nebo vážné?

G o o f y.

2. Hella Sharp Instagram obočí nebo Hella Sharp Instagram Contour? (Oh, stejně jako “ani” není možnost. Musíš si vybrat jednu.)

Ough … Musím jít s obočím, i když budu vypadat Ott, protože Instagram kontur na mně je ještě více Ott. (Tip: někdy viděl skutečný život kostí?)

REKLAMA

3. Matte červená rtěnka nebo falešné řasy?

Wow. Ok, protože moje řasy jsou tenké právě teď, stejně jako já nechci ohrozit náhodně tahat je, když si sundal padělky, vybírám matte červenou rtěnku … i když dostat ty hrany křupavé, stejně jako i i je bolest v @ss.

4. Co dneska máte na oběd?

Jeden z těch obchodníků Joeho sýr pizzy s květákovou kůrou. (Chutná jako pravá pizza, přísahám!)

5. Něco na vašem stole?

Kombinace stínové stínu Revlon, kterou jsem dostal na Ulta minulý týden.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Pokud to není rozbité …

Posadil jsem se, abych se včera dal na make-up stejně jako zářivý bronzový becca inspirovaný pohled na pátý den v řadě.

To mě věřil o vzhledu podpisu, z nichž jeden zřejmě mám v tuto chvíli … Věříte si o tom, že máte podepsat, nebo máte jednu meow? Já jsem vše pro vyvíjení, stejně jako změnu (zejména letošního roku, protože jeden z mých “témat” pro rok 2019 se objeví změny), kdybychom už chápu, co pro mě funguje, proč nezůstat s tím chvíli? Tolik stylů ikon to, tak proč nemůžeme rutinní lidové? Ariana Grande má svůj vysoký poník. Anna Wintour s použitím té přesné stejné helmy Bob po celá léta, stejně jako můj zástupce chladnosti, Stevie Nicks, byl houpání celého boho-witchy věc od úsvitu času!

Věříte někdy o přijetí podpisu? Na rozdíl od prominentního přesvědčení (A.K.A. Záložky), moje by nebyla bláznivá Cowlicks, stejně jako pochybné obočí. Kdybych měl v sázi pojištění tvrdit na jeden právě teď, to by byl bronz, stejně jako zářivý a la J. lo!

Vaše přátelská společenství krása závislý,

REKLAMA

Karen

P.S. Zájem! Právě tady mají kopírovat / vložit s odpověďmi v komentáři. brzy na slyšenou.

1. goofy nebo vážné?
2. Instagram obočí nebo instagram kontur (a “ani” není možnost; musíte si vybrat jeden)?
3. Matte červená rtěnka nebo falešné řasy?
4. What are you having for lunch today?
5. Něco na vašem stole?

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *