Je to Cerave Jamboree! Cerave pokožky obnovování noční krém uvolňuje hydratační složky celou noc

tento měsíc zvýrazňuji produkty péče o pleť z Cerave, nejvíce vynikající značky drogerie. Je to Cerave Jamboree! Tento týden je Allstar významný noční krém pro všechny typy pleti – Cerave kůže obnovující noční krém.

Proč tento noční krém nepřijde ve velkém ol ‘DPH …? Protože by to mělo! Ano, Dainty Jar je pohodlný a roztomilý. Také, ano, technicky, jeden jen potřebuje použít jen málo (jen pár drobných teček), ale nahrazený, super-fantastický jar, pokud se tato hella hydratace, noční krém ne

K holi a lidem, kteří milují bohaté bohaté vlhkosti, Cerave pokožku obnovující noční krém by mohl být herní měnič.

REKLAMA

Vyrobeno pro všechny typy pleti, tento time-uvolněný obličejový krém analyzuje intenzivně hydratační ingredience po celou noc, takže jak spíte, vaše kůže pravidelně přijímá konzistentní proud vlhkosti pomocí podpisu Cerave je vitální ceramidy, kyselina hyaluronová a niacinamid (mimo jiné suroviny).

Výhody

Pomáhá změkčit a obnovit vzhled opotřebení kůže přes noc

Poskytuje intenzivní hydrataci

MVE Technologie: Tento patentovaný doručovací systém neustále uvolňuje hydratační složky pro celou noční hydrataci

Biomimetické peptidy: Zlepšit vzhled unavené kůže

Ceramidy: Pomozte obnovit a udržet přirozenou bariéru pleti

Kyselina hyaluronová: pomáhá udržet přirozenou vlhkost pokožky

Niacinamid: Pomáhá uklidnit kůži

Bez komedienních a vůně

Vyvinuté s dermatology

– cerave.com.

Je to trite termín, ale mám “combo kůži”, označující v mém případě, že mám mastné čelo, suché tváře a tvář je acne-náchylný allllll. Denně používám retinol, BHA a benzoyl peroxid denně, a myslím, že jeden z důvodů, proč můžu tolerovat všechny tyto exfoliace, je proto, že používám cerave noční krém každou noc.

Pravé poté, co se dostanu ze sprchy, když je moje kůže stále vlhká, dab několik teček na čelo, tváři, bradě a krku, a jemně ji masírujte dovnitř. Pak to nechám plně absorbovat, když jsem položil Connor do postele a připravte příští ráno. Pak, ideální předtím, než jsem projde venku jít do postele, aplikuji tenkou vrstvu retinolu.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Tato věc není mastná (A.K.A. Žádný lepkavý krk), vrstvy dobře pod retinolem v současné době používám, a hodně důležitého, je to dost bohatý, aby udržel nepříjemné loupání a suchost v zátoce. Pravděpodobně bych nebyl schopen pokračovat ve všech kyselinách, retinolu a exfoliačních výrobků, pokud jsem to nepoužíval. Být tupý, dělá velký rozdíl.

REKLAMA

Je to naprosto na drahé straně pro lékárnu péče o pleť (asi 20 dolarů za 1,7-oz. Jar, v závislosti na tom, kde se dostanete), ale trochu jde dlouhá cesta. Ideální nyní je to $ 18.49 v Ulta, a v současné době dělají dostat jeden, dostat jeden za 50% slevu online, takže pokud jste zvědaví, to by mohlo být způsob, jak jít.

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *