Vy jste teď (nebo jste někdy) pracovat na místě, kde lidé nosí spoustu make-upu?

Oficiální karty The Cat Industries LLC / make-up a Charm Blog Company Uniforma – tričko Tee a černé Stretý kalhoty
Ne na sebe, a nejlepší teď jsem stále důkladně zakořeněný život, ale přeji si, abych strávil nějaký čas pracoval někde, kde se lidé oblékli k ninům a šli ven s vlasy a make-up.

I když jsem pracoval ve městě v PG & E, mnozí z mých spolupracovníků udělal holé minimum, ale část to je Kalifornský styl. Pracoviště zde jsou typicky velmi ležérní, jako je příležitostná společnost + ležérní.

REKLAMA

Líbí se mi “Dokáže dohromady” a oblékání se oblékají, protože můžete docela jasně říct mému sklonu pro černé úseky kalhoty, haha ​​…

Tato otázka se mi objevila druhý den, když jsem mluvil s Gal, který nedávno přestěhoval z NYC do NYO, což je velká změna, protože se jedná o ospalé městečko ve srovnání s metropolí. Popsala, jak se nedávno šla do orientačního setkání pro svou novou práci a byla jediná osoba, která nosila oblek a plný make-up, a byl jako, “nechápete, všichni jsem věděl v New Yorku oblečený. Plný make-up, všechno. A byli lidé v tom setkání na sobě džíny a chaotické buchty! ”

Haha! Vítejte v prostoru zátoky, kde je “příležitostný pátek” každý den v týdnu.

A co ty? Pracovali jste někdy někde, kde lidé šli ven s vlasy, oblečením a make-upem? a související otázka: Pracovali jste někdy někde, kde jste museli nosit uniformu?

REKLAMA

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

P.S. T-g-i-f. Takže tak ne obležení.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *