Péče o pleť rave! Čerstvý palubní hydratační řešení s olejem

, jako je to!
Tak. Efekt. Dobrý.

Minulý měsíc, zatímco bojuje o ošklivou chladu, přišel jsem do konečné myšlenky, že čerstvý bídro hydratační řešení s ropou skutečně dělá online stejně jako humbuk (4,5 hvězdy s více než tisíci hodnocením na Sephora.com).

REKLAMA

Chápete, když vyfoukáte nos tak často, že kůže kolem nozder dostane křoviny surové, stejně jako je suché, stejně jako to bolí? Důl se dostane tak citlivý na dotek, který dokonce stříkák vody na mou dohodu s bolí.

Moje obvyklá těžká dohoda s hydratečníkům nebylo dělat úkol, takže zoufalství (a možná splyna z chladných léků), sledoval jsem to dolů, zatkli je otevřený, stejně tak, jak se postaral o půl kapátko oleje Na kůži kolem nosu, nozder, stejně jako ústa.

Ahhhh! okamžitá úleva. Loštobolový olej přináší to obrovský čas v oddělení vlhkosti.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

“Místní hydratační řešení s olejem je cenná směs čistých olejomořských námořnic, brusinkovým semenem, semenem Camellia, Grapeseed, stejně jako nádherný mandlový balený výživným omega, aby chránil mladší vzhled. Lehký vzorec bere rychle pro zvýšení životně důležité vlhkosti. ”

– Sephora.com.

Zvýrazněné složky:

Loštovací olej: silný antioxidant bohatý na hydratační omegas 3, 6, 7, stejně jako 9 poznamenal pro ochranu pokožky od stárnutí volných radikálů.

Cranberry Seed Oil: Zachovává pružnost pleti, stejně jako hladkost.

Semenový olej Camellia: Pomáhá udržet vlhkost, stejně jako podporovat hladkou, pružnou pokožku.

Složky:
Vitis vinifera (hroznový) olejový olej, kamélie oleifera semenný olej, prunus amygdalus Dulcis (sladký mandle) olej, hippophae rhamnoides olej, rosmarinus officinalis (rosemary) listový extrakt, vakcinium makrocarpon (brusinkový) semenný olej, tokoferylacetát, tokoferol, ascorbaj tetraisopalitat Vůně, bht, lineslool, limonen, citrální, kumarin, geraniol

Je bohatý na antioxidanty, stejně jako omegas, stejně jako vyrobené normální, suché, suché, stejně jako citlivé typy pleti, takže peeps přes zemi může využít! – I když máte mastnou pleť. Viděl jsem více než několik hodnocení od lidí s mastnou pleťovou radostí o webu na webových stránkách Sephora.

Teď je to denní část mé rutiny. Každé ráno i noční po prádli, pracuji asi třech obrovských kapek využívajících dodaný kapátko na kůži, zatímco je vlhký. Někdy budu podobně smíchat jeden nebo dva kapky do svých spolehlivých klarinů hydra-essentiel hedvábný krém, což je ještě jeden fantastický combo imo.

REKLAMA

Je to $ 52 pro 1,6-oz. láhev, což je poměrně velká velikost. Věřím, že je to dostačující trvat dlouho.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *