LEPŠÍ SPOLEČNĚ: MAC laky na nehty v rychlém milionu a erogenním

Mac nehtů laků v rychlém miliónu a erogenním, vedle Mac underlacquer a překrytí základny a vrchní nátěr (12 USD)
Jo, udělal jsem své první rychlé miliony tím, že jsem erogenní.

Haha. Ne, fakt ne.

REKLAMA

Ale co kdybych mohl? Nevím. Ne … Řeknu to. Možná. Možná?

Anywho, chtěl jsem malovat nehty minulý víkend s něčím slunečným, ale ne všichni-out světlý, a tyto dvě lesklé, prakticky gelové leštěnosti z nedávno znovu oživené lyžařské lyžařské lyžařské lyžařské látky (12 dolarů) zapadají na účet.

V poslední době jsem byl inspirován bledým růže a broskvou zlatých tónů, a zdálo se, že by spolu mohli dobře.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Krémová broskvová erogenita právě řekl “léto”, ale cítil jsem se, že potřebuje taneční partner …

Zadejte třpytivé nažloutlé zlato rychlé miliony, s jeho malým nažloutlým zlatým skvrnami třpytky a větších skvrn hexagonální broskvové růže.

Skvělé samo o sobě, což je, jak to mám na sobě tady (dvě kabáty), rychlé milión může také pracovat jako horní kabát.

Víš, v případě zájemce.

Líbí se mi tyto dva dohromady ještě mnohem víc než se jim líbí. Peach v erogenním jde dobře s šestihranným skvrnami rychle milionem.

Oba jsou nyní k dispozici, spolu se zbytkem studio laku laku, za 12 dolarů.

Mimochodem, mám je také na sobě s Macem podlepovačem a překryvnější základnou a vrchní kabáty (také každý $ 12), a musím říct, že i přes to být jen dva dny, protože jsem dal tyto polství na mých tlapách, napsal jsem hodně A během té doby vyčistil svou kancelář, takže mé nehty už vzali bití, ale polštáře ho zpracovávaly pomocí Aplomb.

Kvůli tomu, jak tvrdě jsem na nehty (zejména nehty na mé nejlepší ruce, z nějakého důvodu), vždycky – vždycky – vidět žetony do jednoho nebo dvou dnů, ale sotva vidím nějaké známky štěpkování teď vůbec.

Dobré znamení.

Mac erogenní (broskev) a rychlé miliony (třpytky)
Accent hřebík, yo!

Na sobě dva vrstvy rychlého milióny a dvou nátěrů erogenního

Smooches!

Halogenové bez rukávů kravatu kravatu nahoře v tisku růžového rtu (na prodej nyní za 44,90 dolarů; pravidelně 69 dolarů)
Je to Nordstrom výročí výročí prodeje, a já jsem byl v Dire potřebě topů, které na nich nemají kočky (počkejte – co jsem právě řekl?), Takže CS Lieu z felinů pro změnu, přivedl jsem domů tuto košili .

Který se stane, že má rtěnka polibky na to.

Tak. Roztomilý.

Je to halogenem a na prodej nyní za 44,90 dolarů, původně $ 69, který druh dělá mě mrzutý, protože jsem asi nedostal za $ 69, protože je vyroben ze 100% polyesteru.

Pro hedvábí.

Mimochodem, to je / byl v prodeji, zařízení umývání a sušení na nízkém teplu a k dispozici v pravidelných a drobných velikostech od XS-XL. Toto námořnictvo s růžovými a červenými rty a má sassy malý motýlek, který podrobně popisuje kolem krku, ale je také k dispozici v pevné černé verzi a burgundsko verze s malými černými hvězdami místo rtů.

REKLAMA

Jen si myslel, že bys měl vědět.

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *