Moje žena Date Minulý víkend, celkem s Ultou Tiny Haul

Ulta pečený oční stíny trio ve Wall Street ($ 10)
Jít na kombinačním obědě, stejně jako make-up datum s dobrým přítelem je jedním z nejlepších metod, které dobíjíte baterie Ye Olde, musím říct.

Znamená to, že integrujete dva pozoruhodné věci – tři, opravdu – jídlo, dobré přátele, stejně jako make-up. To je nejlepší recept pro baterii nabíjení zábavy, je zde ideální.

REKLAMA

Šel jsem na jeden poslední víkend s přítelem Marisolem. Začali jsme na Sol Jídlo v San Rafael na oběd (já jsem měl krevety Po ‘kluk, stejně jako smažené chutné žetony), stejně jako tehdy, plné, stejně jako šťastné, zamířil do nové Ulta obchod několik mil daleko.

Marisol Požadovaný trubku maybelline kojenecké kůže bezprostřední pór eraser, nicméně nešťastný, oni byli nabídnuti (ona skončila objevování trubice později na cíl). Ukončil jsem třídílný malý tah s Ultou pečenými očními očním triem ve Wall Street, Ulta Lip pastelka v korálovém polibku, stejně jako maybelline barvy rtěnky v tom, že mě růžová.

Maybelline mě činí růžovou, vybral jsem se, protože to bylo barvy Marisol. Viděl jsem to na rtech, stejně jako myšlenka, “musí to mít!”

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Máte tady online? Už jste byli v tom nové Ulta obchod ještě off 101 v San Rafael?

REKLAMA

Je to velké! stejně jako všechno je lesklé i nové.

Udělal jste nějaký typ make-upu nákupu v Ulta nebo kdykoliv jinde? Dotazující mysli chtějí vědět …

Další záběr maybelline colorensational lipcolor v tom, aby mě růžová
Maybelline ColorSderationational Lipcolor v Růžové ($ 7.49)
Ulta Lip Crayon v Coral Kiss ($ 8)
Ulta Lip pastelka v korálovém polibku, Ulta pečený oční stíny ve Wall Street, Maybelline ColorSationation Lipcolor v Machine
Vzorník ULTA Pečené oční stíny ve Wall Street (daleko vlevo), Maybelline Colorensation Lipcolor v Machine Me Růžová, stejně jako Ulta Rip pastelka v korálovém polibku

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *