Unsung Makeup Heroes: Chanel Joues kontrabe prášek červenat v růžovém výbuchu

10 důvodů, proč chanel joues kontrabe prášek červenat v růžové výbuchu vyhodí svou mysl …

Je to výbuch! Pink! Vážně – růžová exploze – jak byste neměli milovat toto jméno?

Vypadá tak krásně s rtěnkou horečku přesýpacích hodin. (Jen říkam…)

Také jde skvěle s NARS Angelika lesk na rty, což je to, co mám na těchto fotkách.

Vlastně … Teď o tom přemýšlím, jde skvěle s ErrtThingem. Byl jsem na sobě pravidelně na posledním měsíci v banda různých oko / rty Combos, a nemůžu si vzpomenout, že si myslím, že to nefunguje dobře s pohledem.

Secret Squirrel Micro-Glitter (můžete to vidět pouze, pokud vstanete nahoru opravdu zavřít), bude vám pocit, že jste dostali extra velké lopatka chanel speciální omáčkou.

Pokud se cítíte extra Crabby se stranou Cranky, růžový výbuch vás bude vypadat, jako bys nemám péči na světě, takže možná pak někdo pěkný a roztomilý bude chodit na vás a začít konverzaci o něčem světle a zábavné, a pak dočasně zapomenete na svou kraby.

Voní jako růže! – Takže budete připomněni naposledy, kdy vás někdo překvapil obrovskou kyticí květin (doufejme, že to nebylo příliš dávno).

Je to moc moc pěkné, že to může dokonce zrušit vzpomínku na potřebu čelisti života, aby se dnes ráno dostali do svých hubených džíny.

A nemusíte strávit tunu času pečlivě míchání jakýchkoliv hran, znamená, že budete mít čas, který zbývá hledat purr-fect fect fex leopard-tištěný vánoční kabát.

Zmínil jsem se, že je to Chanel?

Chanel Pink Explosion.

Chanel Joues kontrabe prášek červenat v růžovém výbuchu ($ 45) je neutrální, středně tónovaný matný růžový prášek červenat s magickým mikro-třpytem (vypadá jako saténový povrch na kůži) a 7hodinový čas opotřebení. Všestranný, snadno se míchá a vrstva, dostane se spolu s téměř všemi, od lehčích vdít do tmavších divas, a v tuto chvíli jsem bezbožný posedlý!

REKLAMA

A musíte být také.

Je nyní k dispozici v čítačích Chanel a Chanel.com.

Dlouhodobý chod série Unsung Heroes nabízí některé z mých oblíbených trvalých sběrných produktů z různých tělesných značek krásy.

Soubory Netflix: Konečně dělám nějaký smysl a citlivost

Vím, že je to ’90. let, ale nikdy jsem to neviděl před včerejškem.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Jaký film! Je založen na Jane Austenově knize stejného jména.

Krásně režíroval Ang Lee, filmové hvězdy Emma Thompson, Kate Winslet, Alan Rickman, Hugh Grant a o Zillionu Jiné dobré herce.

Jedním z mých problémů s periodami je to, že někdy mám potíže s tím, že se s dialogem, zejména když používají Shakespearean nebo viktoriánskou angličtinu.

Ale tohle je naprosto snadné následovat.

A je načten z Shady Business! Drama s kapitálem D. Nebuďte překvapeni, když si najdete své oblíbené playa’-nenávidět Chatfrázy na Telly.

Vidím, proč Emma Thompson získal akademickou cenu za psaní scénář. přítelkyně udělala vynikající práci.

After I finished watching it I had a sudden urge for tea and biscuits…

REKLAMA

Check it out one of these days if you haven’t already.

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *