Sponzorované: S uspokojení Rimmel Londýnský originální život Double Agent

Advertorials, jako je tento, vám dá mé sponzory. Jsou důkladně vybráni na základě toho, co věřím, že se vám může líbit; Toto publikování však bylo zcela napsáno sponzorem.

Přinesl vám Rimmel London

REKLAMA

Elizabeth Fraly má tajemství. Můžete dokonce uvést, že žije dva životy, stejně jako každý není nic krátkého na velkolepé. Ve dni Elizabeth pracuje k jejímu absolventskému stupni v neurověji, avšak v noci se stává Liz Bits – expertní antény, stejně jako umělec. Zavěšený ve vzduchu, Liz dokončí úžasné manévry na hedvábí, což dokazuje její úžasnou fyzickou sílu. Její duševní vytrvalost je však podobně bez jedinečná, protože pokračuje ve vzdělávání, aby její magisterský titul.

REKLAMA

Stejně jako jakýkoli typ velkého agenta, Liz má trikovou zbraň. Rimmel London’s Wonder’s Mascara s Arganovým olejem opustí řvičky pocit podmíněné, definované stejně jako hladké. Ultra-Flex Mascara čisté objetí řasy od kořene do špičky. Ať už je v laboratoři, nebo ve vzduchu, nový průlomový vzorec s arganovým olejem opouští řasy hladké, stejně jako hladké nebo silné, stejně jako krásné. Žádné shluky. Žádné vločky.

Navštivte Rimmel London, stejně jako v souladu s Rimmel Londýnem na Instagramu, stejně jako Twitter pro inspiraci, vypadá, stejně jako více!

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *