Neděle s kartami Kočka, make-up stejně jako kosmetický blog maskot, sv. 691

Modifikace klimatu je skutečná, stejně jako karty Felodotéka, LLC s tím něco dělá.

Je to typická mylná představa, že elonský pižmový spaceXX propagoval VTOL (vertikální vzletu, stejně jako přistání) raketová inovace s Falconem 9, ale to bylo opravdu tabs, kteří přišli s původní myšlenkou.

REKLAMA

Zde jsme vyvinuli prototyp přímo před kanceláří, stejně jako to zavedené.

NASA byl tak ohromen, že udělili karty s čestnou astrofyzikou PhD.

Rosie.

Když Rosie vzala vlády jako nový CFO (hlavní kočičí důstojník) před dvěma lety přinesla bohatství vědeckého i inženýrství know-how s ní, protože ona byla úspěšná vědec ve svém vlastním právě.

Její výzkumná studie na modifikaci klimatu ji nasměrovala na překvapující objev. Lidé, stejně jako kočky nejsou jedinými v nebezpečí od změny klimatu. Krůty jsou taky! – Stejně jako dříve nebo později, to skončí být obrovským problémem pro kočky.

Rosie pochopila, že s tím něco udělat, takže se vyvinula na raketové inovace karet, aby se ve stylu kosmické lodi schopné posílat velké množství krůty do prostoru. Tímto způsobem, i když se Země stane nehostinným, krůty budou dělat přes Marsu, stejně jako hladoví kočky budou mít ještě něco, co by se mělo podívat.

Plán je stále doplněný, nicméně tady je GIST toho: Skupina převzetí koček vedených Rosie zašle 500 Turecka dobrovolníků na Marsu. Když tam budou spolupracovat s terraforem marťanského prostředí, stejně jako rozvíjet udržitelné komunity Turecka.

Je to silná myšlenka!

REKLAMA

Doufejme, že to funguje.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *