Podzimní dezert: 15-minutový make-up s čokolády červenohnědé kouřové oči, stejně jako matné růžové hnědé rty

tradiční podzimní kombo: hnědé víčky / hnědé rty
Naštěstí jsem včera používal tuto čokoládu načervenalé hnědé kouřové oko, protože jsem strávil většinu svého posunu na pekárně připravit suchý čokoládový dort mix od nuly … který může nebo nemusí nechat pokryté jemnou vrstvu kakaového prášku.

(Mimochodem, jste neudělali jste až do té doby, než jste téměř slepili průmyslovou DPH z kakaového prášku na sebe. Ano … můj život je vzrušení za minutu, vím. Poznámka: Svatý kecy, tam je Tolik cukru v čokoládovém dortu mix!)

REKLAMA

O vzhledu

Zřejmě, svět, který mě požádal, abych byl pokryt v čokoládě v obou make-upu, stejně jako kulinářským smyslem, stejně jako tyto čokoládové kouřové oči byly neuvěřitelně základní, aby s rychlým smatickým oční základem z opalescentní bronzové tužky oční linky, kterou jsem doplnil Matte načervenalé hnědé oční stíny.

Matchy-matchy?

Když jsem velmi poprvé začal používat oční make-up asi jeden miliarda let, věřil jsem, že pokud jste použili jakýkoliv typ matné povrchové úpravy, pak cokoliv – vložka, vaše oční stíny, stejně jako vaše základna – rovněž musela být v odpovídající matné, nicméně To není tak případ. Můžete absolutně smíchat, stejně jako zápas vaše povrchy, což je to, co jsem udělal právě tady s perlivou základnou, stejně jako matné oční stíny, aby se vytvořil saténový povrch.

Cítíte se zdarma ke hře, stejně jako vrstva různé dokončení, pokud už ne, protože nikdy nepochopíte, co budete vařit!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Hrát s mícháním

Také prozkoumat své míchání. Obvykle jsem nakloněn “vyhodit” mé oční stíny, aka “míchá okraje, takže hladce vyblednou,” šel jsem však na mnohem více významů na okrajích v tomto vzhledu výběrem výběrem, abychom nevyvolali okraje tolik Jako obvykle … tak trochu jako!

Mnozí více zjevnějších okrajů očních hodinách jsou orámovány odvážnějším obočím, který jsem šlehal smícháním obočí tužku s oční stíny.

Podzim, ya’ll.

Make-up používaný v tomto pohledu

Oči: Mac Teddy Liner, stejně jako Mac Encark Eyeshadow (víka), IT kosmetika superhrdina řasenka (řasy), mac šeptá z pozlaceného zvýrazňovače (vnitřní roh), mac beton, stejně jako metropolitní rozpadový obočí šlehač v neutrální hnědé (obočí)

Líce: Charlotte Tilbury červenat v extázi (tyto dvojice opravdu dobře s hnědými očními stadóny, zjistil jsem)

Základna: zahrnuje navždy ultra HD korektor v Y41 (nosí jako nadace), MAC mineralizuje Skinfinish přirozený v střední zlato

Rty: NARS BALBOA

Takže teď, samozřejmě i požadavek pochopit, jaký je váš preferovaný typ čokolády. Co je to? Jsem semi-sladká laskavá žena, když se to týká pečeného zboží, nicméně pro cukroví, je to mléčná čokoláda celou cestu.

Sundal jsem si náušnice, stejně jako hod nahoru na kus vidět mléčné čokoládové buttercream, žádný vtip!

REKLAMA

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

P.S. TGI-EFFFFFFFF!

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *