Unsung make-up hrdinové: přesýpací hodiny Velvet creme rtěnka v horečce

nosí přesýpací hodiny Velvet creme rtěnka v horečce ($ 30) na mých rtech
To je jedna horečka, kterou byste ve skutečnosti byli postaveni chytit. “Ale Karen,” už tě slyším říkat, “nemůžu si dovolit nemocně! Mezi datování Ryan Gosling (Hej, dívka může snít) a mazlíček pomáhat pro pět koček, nemůžu si dovolit čas volna! ”

Neboj se, příteli. To není horečka, která vás opustí v posteli, vholené a nehybné po dobu 48 hodin s potem mezi prsty. To je femme Rouge rtěnka v horečce přes přesýpací hodiny ($ 30), živé zastavení-a-staré fuchsie.

REKLAMA

Přesýpací hodiny Velvet Creme Rtěnka v horečce, $ 30

Dlouhodobý běh série Unsung Heroes nabízí některé z mých oblíbených trvalých sběrných produktů z řady lhostejných odvolacích značek.

Měla jsem tuto rtěnku v mé recenzi přesýpacích hodin okolní červenat paletu, a někdy zvažovat, že pak – kluk, který ne – dostanu alespoň jeden e-mail týden od někoho, kdo se na to ptal a e-maily normálně začínají se slovy, “Musím to mít,” nebo něco k tomuto efektu.

Absolutně chápu, protože poprvé jsem měl na sobě rtěnku, chytil jsem ji (horečka). Můj obočí vypukl v chladném potu, když jsem trubka vykočila přes rty. Myslím, že jsem také mohl zažít dočasně delirium. Buď to, nebo Rygos opravdu seděl na mém obývacím pokoji gauč jíst klín Gouda …

Slovo je horečka nebojácná. Je to gutsy barva, jeden nosit, když chcete pozornost. Může to být dobrá volba pro ty, kteří již přemýšleli do Silvestra. Mohl bys dělat horečku na rtech, trochu chanel fantastie na víčkách a odvážné, černé tekuté vložky.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Jo!

Mám horečku !!!
Miluji, že nemusím dělat intenzivní prep práci na nošení horečky. Žádné křoviny na rty, nebo mít sluchou tlustou vrstvu balzám na mých rtech dva prsty hluboko, než zasáhlo haaaaay v noci dříve. Vzorec je předcheraturálně hladký, a dokonce když moje suché rty začínají sh * t (přísahám, mé vločky by mohly držet své vlastní proti skupině zlodějů ve věznicích), horečka stále vypadá skvěle.

REKLAMA

Mezi těžkými hydratací, velkým časem opotřebení (4-5 hodin, dávat nebo trvat) a jasná, tučná barva, horečka ho zahřívá. Můžete chytit horečku nyní na přepážkách přesýpacích hodin a online.

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *